Франція не видасть Жеваго Україні

ПОЛІТИКА
30.03.2023, 17:33
Франція не видасть Жеваго Україні

Суд у Франції відмовив в екстрадиції Жеваго до України

Суд у місті Шамбері (Франція) у четвер відхилив запит української сторони про екстрадицію Жеваго.

Про це повідомила пресслужби Костянтина Жеваго.

"Суд відхилив запит після ретельного розгляду всіх матеріалів справи з урахуванням усіх доказів та аргументів, наданих стороною захисту", – зазначається у заяві.

На думку українського бізнесмена, постанова французького суду підтверджує відсутність достатніх підстав для екстрадиції та доводить необґрунтованість висунутих обвинувачень.

"Це переслідування містить політичний мотив та явні ознаки піар-кампанії державних правоохоронних органів. Сподіваюся, що ДБР і Генпрокуратура нарешті вислухають мої аргументи і дотримуватимуться закону при подальшому розгляді цієї справи", – наведено у повідомленні слова Жеваго.

Його адвокати зазначили, що останні чотири роки бізнесмен неодноразово звертався і продовжує звертатися до ДБР та Офісу генерального прокурора з пропозицією надати свідчення, щоб почати об'єктивне розслідування та забезпечити йому право на справедливе правосуддя.

За їхніми твердженням, Жеваго хоче довести справу або до закриття, або до розгляду в суді якнайшвидше, але ні ДБР, ні Генпрокуратура не виявляють у цьому інтересу, тоді як справа завдає шкоди діловій та особистій репутації підприємця.

Нагадаємо, 28 грудня минулого року за запитом української сторони Жеваго затримали на французькому гірськолижному курорті Куршевель.

Тоді суд французького міста Шамбері виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго, повідомляли у ДБР.

Наприкінці вересня 2019 року слідчі ДБР заочно вручили підозру екснардепу Костянтину Жеваго у справі про розтрату 2,5 млрд грн коштів банку "Фінанси та кредит". За інформацією ДБР, у липні 2021 року Інтерпол оголосив Жеваго у міжнародний розшук.

У січні Офіс Генерального прокурора надав французьким колегам всі документи, необхідні для екстрадиції колишнього народного депутата, мільярдера Костянтина Жеваго.  

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.

«Ми будемо боротися за екстрадицію всіх, хто підозрюється у злочинах проти України та українців. Наша мета - невідворотність покарання», - наголосив генпрокурор Андрій Костін.

Чомусь Костін, Єрмак та Зеленський не згадують про екстрадицію Баканова, Наумова, Рабіновича, киву, та інших численних зрадників і колаборантів.

Можливо тому, що у них немає ГЗК, які так цікаві патрону Найвеличнішого Лідора світу Коломийському.


Аналізуючи рішення французького суду, стає зрозумілим, що французькому правосуддю не вистачає НАБУ, САП, ВАкС, НАЗК та АРМА, різноманітних ВККС, ВРП, етичних та  неетичних рад, шахраїв у суддівських мантіях на кшталт Гольник, так званих громадських рад доброчесності, які б, під наглядом "незалежних" представників інших держав сформували б колоніальну залежність французького правосуддя для отримання потрібних результатів.

Читайте також:
Мистецтво
30 листопада 1825 року у Ля-Рошелі народився видатний представник салонного живопису. Франція дала світові Вільяма-Адольфа Буґрó.
03.12.2023, 14:18
Війна
Орденом Почесного легіону також були нагороджені український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов та письменниця Оксана Забужко
16.07.2023, 08:12
Політика
Емманюель Макрон хоче вже цьогоріч улітку посадити Росію та Україну за стіл переговорів за допомогою... комуністичного Китаю!
18.04.2023, 20:32
Світ
Французькі війська не беруть участі в операціях в Україні.
09.04.2023, 15:05
Світ
У заяві Єлисейського палацу також зазначено, що обидві країни висловили "однакову мету" щодо України
16.02.2023, 10:15
Світ
Зменшення ціни на газ означає зниження цін і на електроенергію, оскільки багато електростанцій у Європі виробляють її з газу
02.01.2023, 18:08