Жеваго затримали у Куршевелі, готуються документи на екстрадицію

КРИМІНАЛ
28.12.2022, 20:05
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

"На сьогодні на запит слідчих ДБР вдалося в Куршевелі затримати Костянтина Жеваго".

За запитом української сторони на гірськолижному курорті у французьких Альпах Куршевелю затримано українського бізнесмена та колишнього народного депутата Костянтина Жеваго.

Про це повідомила радник з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян, передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На сьогодні на запит слідчих ДБР вдалося в Куршевелі затримати Костянтина Жеваго. Ви знаєте, що він є фігурантом кількох кримінальних проваджень у ДБР і зараз готуються документи на екстрадицію", - сказала вона.

У пресслужбі Офісу Генпрокурора повідомили: "Компетентними органами Республіки Франція, на виконання запиту про затримання та взяття під варту (тимчасовий арешт) особи, затримано відомого бізнесмена та колишнього народного депутата України шести скликань. Це стало можливим в результаті кількамісячної плідної роботи та взаємодії прокурорів Офісу Генпрокурора та співробітників Державного бюро розслідувань з правоохоронцями різних країн". 

Читайте також:
Кримінал
Ігор Шайхет – власник інкасаторської компанії «Сіт Сек’юріті», однієї з найбільших в Україні, має майно у Словаччині.
12:31
Кримінал
Журналісти дізнались імена «слуг народу», яким НАБУ повідомило про підозру.
вчора, 18:25
Кримінал
Як магазин Михайла Чорного став конвертаційним центром для VIP-втікачів.
вчора, 17:05
Кримінал
У представника Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тараса Мельничука відбуваються слідчі дії.
вчора, 15:12
Кримінал
Суд встановив, що вимоги виходять за межі потреб розслідування.
вчора, 15:05
Кримінал
Представники НАБУ заявили, що деталі будуть оприлюднені згодом.
вчора, 13:05