Жеваго затримали у Куршевелі, готуються документи на екстрадицію

КРИМІНАЛ
28.12.2022, 20:05
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

"На сьогодні на запит слідчих ДБР вдалося в Куршевелі затримати Костянтина Жеваго".

За запитом української сторони на гірськолижному курорті у французьких Альпах Куршевелю затримано українського бізнесмена та колишнього народного депутата Костянтина Жеваго.

Про це повідомила радник з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян, передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На сьогодні на запит слідчих ДБР вдалося в Куршевелі затримати Костянтина Жеваго. Ви знаєте, що він є фігурантом кількох кримінальних проваджень у ДБР і зараз готуються документи на екстрадицію", - сказала вона.

У пресслужбі Офісу Генпрокурора повідомили: "Компетентними органами Республіки Франція, на виконання запиту про затримання та взяття під варту (тимчасовий арешт) особи, затримано відомого бізнесмена та колишнього народного депутата України шести скликань. Це стало можливим в результаті кількамісячної плідної роботи та взаємодії прокурорів Офісу Генпрокурора та співробітників Державного бюро розслідувань з правоохоронцями різних країн". 

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
А Полтавські партнери колаборанта і зрадника киви досі не покарані
09:07
Кримінал
Олександра Лисюка визнали винним у вимаганні неправомірної вигоди у сумі понад 565 тисяч гривень за винесення рішень у цивільних справах
вчора, 12:09
Кримінал
Колишній голова управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України й заступник лейтенанта Івана Баканова "заліг на дно" у Белграді.
26 березня, 18:25
Кримінал
Брудні гроші російського окупаційно-терористичного режиму все ще творять дива у Старому світі, допомагаючи уникати правосуддя.
24 березня, 20:09
Кримінал
Геополітична картина світу, так старанно збудована за 23 роки кремлівським бункерним щуром руйнуватися. Його союзники тануть на очах.
24 березня, 17:44
Кримінал
Справи Олексія Басана та Миколи Різника вже розглядаються судами. Корупційну справу Головка-Пісоцького продовжує розслідувати НАБУ
24 березня, 15:10