Французько-німецький концерн KNDS вироблятиме в Україні САУ Caesar

ВІЙНА
07 червня, 17:05
Французько-німецький концерн KNDS вироблятиме в Україні САУ Caesar

Україна також отримала ліцензію на виробництва снарядів калібру 155 мм.

7 червня французько-німецький концерн KNDS та українська компанія ENMEK підписали дві декларації про наміри, в одній з яких йшлося про створення центру технічного обслуговування САУ Caesar.

Про це повідомляє BMFTV

Представники французької компанії KNDS та української компанії ENMEK підписали дві декларації про наміри, одна з яких стосується створення центру технічного обслуговування САУ Caesar, а друга – 3D-друку запасних частин.

Крім того, повідомляється про оформлення контракту на передачу Україні ліцензії на виробництво 155-мм артилерійських боєприпасів. Інші подробиці про ці угоди наразі невідомі.

KNDS виробляє артилерійські системи і бойові танки, а також самохідні артилерійські установки Caesar, які використовують Збройні сили України.

Про плани KNDS відкрити дочірнє підприємство в Україні стало відомо ще у березні цього року, тоді ж відзначалося, що воно буде займатися ремонтом озброєння та військової техніки, а також працювати над виробництвом боєприпасів.

І це дійсно важливий крок, бо сьогодні Сили оборони України експлуатують чималу кількість зброї від французьких німецьких виробників, а також має отримати й на озброєння новітні зразки на кшталт САУ RCH-155.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Виробники дронів у США пропонують надсилати більше БпЛА в Україну для випробувань, щоб вийти в лідери на світовому ринку
29 червня, 12:57
Опінії
Якщо ви вмієте і хочете робити безпілотні літальні апарати.
27 червня, 17:05
Війна
Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation вважається одним із найбільших у світі виробників зброї
19 червня, 11:07
Світ
Компанія Baykar Makina представила тактичний дрон Kalkan Diha з можливістю здійснювати вертикальний зліт та посадку.
10 червня, 09:35
Опінії
Противник, безумовно, продовжуватиме атаки на Харківському напрямку, і, цілком імовірно, на Сумському.
25 травня, 15:47
Світ
Загалом на виробництво боєприпасів виділено близько 6 млрд доларів.
03 травня, 16:55