ФСБ привиділися українські націоналісти, «які готували переворот у Білорусі» – нардеп Гончаренко

СВІТ
18 квітня, 17:45
ФСБ привиділися українські націоналісти, «які готували переворот у Білорусі» – нардеп Гончаренко
Фото: Плохиеновости.рф

Підозрювані – Олександр Федота та Юрій Зянкович – затримані у Москві.

ФСБ Росії повідомило, що разом з КДБ Білорусі затримали двох білоруських громадян, які нібито планували здійснити на батьківщині військовий переворот з залученням «українських націоналістів».

Про це повідомляє нардеп Олексій Гончаренко.

«Підозрюваних звуть Олександр Федота та Юрій Зянкович. За версією спецслужб, «операцію» вони хотіли здійснити під час параду 9 травня у Мінську. Чоловіки нібито планували усунути всю верхівку Білорусі, у тому числі Олександра Лукашенка. Цих підозрюваних затримали в Москві і передали КДБ. До речі, за версією диктатора Лукашенка, за цим стоїть США», – йдеться в повідомленні.

Гончаренко зазначив, що це вже схоже на якесь божевілля. І що «кращі методички Кремля в дії – знову українські націоналісти та знову США». Нещодавно затримали українського консула нібито за шпигунство, вчора двох «революціонерів». 

«Два диктатори – Путін та Лукашенко об’єдналися, щоб разом створювати неіснуючі історії та залякувати усіх навколо. Не дарма кажуть, що диктатура – це влада страху. Але ми точно не боїмося та переможемо цих божевільних», – резюмує Гончаренко. 

Читайте також:
Частотний діапазон військових нелегально використовував місцевий інтернет-провайдер.
19 квітня, 16:34
Бойовики влаштувався до МВС за підробленими документами.
08 квітня, 20:24
Псевдодепутати, діяльність яких координували спецслужби РФ, співпрацювали із Шарієм.
07 квітня, 16:56
Українські спецслужби не гірші за російські, але суттєво поступаються німецьким і американським.
29 березня, 09:12
Спецслужби Фінляндської Республіки вкотре взялися шукати екстремістів і терористів там, де їх немає, ігноруючи реальні загрози.
25 березня, 08:09
Путінським агентам впливу вдалося змусити судову систему Швейцарської Конфедерації закрити провадження по справі Сергія Магнітського.
13 березня, 11:37