ФСБ зімітувало теракт проти Дугіна, – уральський самостійник Андрєй Романов

КРИМІНАЛ
28.08.2022, 18:12
ФСБ зімітувало теракт проти Дугіна, – уральський самостійник Андрєй Романов
Фото: Google

Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".

Про це в ексклюзивному коментарі для кореспондента медіаагенції "Останній Бастіон" висловився уральський самостійник і політичний емігрант Андрєй Романов.

За його словами, вбивство Дар'ї Дугіної ніщо інше як операція з інсценування, організована кремлівськими спеціальними службами, конкретніше ФСБ РФ.

«Особисто я не вірю у показову ліквідацію дочки чекіста Дугіна, особливо руками українців. Це пропагандистський хід путінського режиму, і не більше. Покажіть мені її справжній труп, а не ляльку у труні з білим обличчям. Ну, гаразд, не мені, але суспільству. Покажіть мені докази, що її справді немає у живих! А коли цього немає і не буде, чекісти мовчать і приховують правду. Тому я відмовляюся вірити у версію вбивства Дар'ї Дугіної, тим більше вона така каламутна.

Я ладен припустити, що ФСБ знайшла новий спосіб вивозити дітей своїх підлеглих за кордон під приводом подібних терактів. Фактично, мова йде про імітацію вбивств. Адже це так просто: зрежисувати вбивство, навіяти людям, що це саме її чи його вбили, зробити пластику, нові документи, і під новим прізвищем відправити з росії у... сусідню Фінляндію чи Естонію, котрі якраз обмежили в'їзд для росіян. Це більш правдоподібна версія, що сталося з донькою Дугіна. Чекісти своїх дітей не вбивають, вони їм роблять краще майбутнє», – зазначив Андрєй Романов.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Владімір Путін і його режим повівся з Україною як чоловік-насильник, від якого пішла дружина.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40