Футуристичний розважальний заклад у Лас-Вегасі став найбільшою у світі сферичною спорудою

СВІТ
13.07.2023, 13:48
Футуристичний розважальний заклад у Лас-Вегасі став найбільшою у світі сферичною спорудою
Фото: google

Вдень він стоїть наче величезний космічний корабель, а вночі світиться, як Земля з космосу.

Абсолютно нове приміщення Міста гріхів вартістю 2,3 мільярда доларів уперше було освітлено на честь святкування Дня Незалежності в США, а його величезний зовнішній екран використовувався для створення дивовижних візуальних зображень.

MSG Sphere вважають найбільшою сферичною спорудою у світі. Повідомляється, що театр у формі чаші містить світлодіодний екран із найвищою роздільною здатністю. Екран оснащений 1,2 мільйонами світлодіодів розміром з хокейну шайбу, які можна запрограмувати на динамічні зображення у величезному масштабі. «Сфера» викликає захоплені реакції у тих, хто її бачив.

Зовнішній вигляд Сфери буде щодня та щоночі підсвічуватися анімацією та іншими зображеннями, іноді прив’язаними до пори року. Наприклад, він може перетворитися на гігантський гарбуз на Хеллоуїн або снігову кулю на Різдво.

Сфера була розроблена компанією Populous, глобальною архітектурною фірмою, яка стоїть за багатьма найкращими спортивними аренами світу. Витрати на будівництво, роздуті через пандемію, зросли до 2,3 мільярда доларів — це більше, ніж у найяскравіших сусідів Sphere у Вегасі, включно зі стадіонами Bellagio та Allegiant. Глобус вміщує майже 18 000 людей, розташований в одному довгому кварталі на схід від легендарного Лас-Вегас Стріп і буде з’єднаний пішохідною доріжкою з венеціанським курортним комплексом.

Читайте також:
Світ
Ракетний удар по місцевості, де перебував чеченський лідер, завдано тієї миті, коли він розмовляв супутниковим телефоном із Москвою...
14:00
Світ
Після початку повномасштабної агресії, ініційованої Кремлем, маленька балтійська республіка теж відчула на собі наслідки путінських амбіцій.
07:00
Світ
Під час розгляду законопроєкту відхилили всі правки
вчора, 21:12
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Світ
У 16 квітня Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання про прийняття Косово до складу організації.
16 квітня, 11:43