Габріела Кепп: «Чому у мене не було сексу»

07 травня, 17:25
Акція «Безсмертний полк» в Сімферополі. Архівне фото
Акція «Безсмертний полк» в Сімферополі. Архівне фото

про те, якими насправді були «прапороносці»

Напередодні відзначення 75-х роковин закінчення Другої світової війни Останній Бастіон нагадує, що сьогодні, коли є достатньо документальних свідчень тих подій, не варто перейматися змістом істеричних зойків поведених на побєдобєсії нащадків «дєдов» на кшталт отакого: «…цікаво, які сили так прагнуть загидити російську перемогу? І чому таку книжку написала лише одна 80-річна фрау? Де книги решти «зґвалтованих»?..»

Про «ні в чому не повинних «дєдов» наша актуалізована публікація. 

До запрошення українського «військовоНЕзобов'язаного» головнокомандувача на парад у мінському форматі таки ураженого вірусом побєдобєсія бацьки Лукашенка публікація має дотичне відношення.

Габріела Кепп: «Чому у мене не було сексу»_1

В Німеччині вийшла книга (у 2011 році – авт.) про звірства радянських солдат, написана жертвою

«80-річна німкеня Габріела Кепп видала книгу «Чому у мене не було сексу», в якій розповіла про звірства Радянської Армії в Берліні.

В Німеччині видана перша книга, присвячена сексуальному насильству, яке здійснювали військовослужбовці Радянської армії в окупованому під час Другої світової війни Берліні.

Автор книги, 80-річна Габріела Кепп, порушила багаторічне табу на публікацію подібної інформації і не побоялася поставити на обкладинці книги під назвою «Чому у мене не було сексу» своє справжнє ім'я.

Габріела Кепп розповідає, що їй до цього часу сняться ті жахи, і вона більше ніколи в житті не мала сексуальних зв'язків з чоловіками. За її словами, фраза «Фрау, ком» («Жінко, ходи сюди»), яку вимовляли радянські солдати, була дуже страшною для німкень того часу. Епідемія масового насильства поширилася настільки, що Ватикан висловив готовність дозволити аборти декому з жертв. Раніше цій темі була присвячена лише одна книга, «Жінка в Берліні», автор якої мала за краще залишитися невідомою.

Габріела Кепп: «Чому у мене не було сексу»_2

В інтерв'ю німецьким ЗМІ Габріела Кепп підкреслила, що вона вважала за необхідне розповісти про звірства Радянської Армії від імені усіх жертв, оскільки «крім неї, це зробити вже нікому». В період, про який йдеться, дівчині було всього 15 років.

За даними експертів, кожна із жертв у віці від 9 до 90 років була зґвалтована 12 разів – в 1945 році в Берліні перебувало близько 5 мільйонів радянських солдат. Для багатьох жінок у віці від 80-ти до 90 років цей акт виявлявся смертельним.

Фройлен Кепп була зґвалтована чотири рази упродовж доби. Вона ще пам'ятає жінку у похилому віці, яка видала її радянським воякам. «А де маленька Габі?», - запитувала вона, витягуючи дівчинку з-під столу, де та ховалася.

Зазначимо, що російська влада продовжує заперечувати факт масового насильства, здійсненого радянськими військовослужбовцями стосовно німецьких жінок».

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
У чому цінність лісів?
вчора, 14:00
Маріон Кліфтон Девіс  – найвпливовіша людина на планеті, про яку ви, мабуть, ніколи не чули.
30 травня, 12:55
Дізнайтеся секрети мильної бульбашки.
28 травня, 13:55
Якщо набридли стандартні туристичні маршрути, то наш Топ саме для Вас!
27 травня, 20:11
У чому секрет Енцо Феррарі, який зміг побудувати люксову імперію авто? Чи справді деякі моделі Ferrari недосяжні навіть для мільйонерів?
26 травня, 16:50
Що ж це насправді: бажання вдихнути якомога більше свіжого повітря чи щось більше?
26 травня, 11:35