Гелікоптер олігарха Жеваго передали військовим

ПОЛІТИКА
20.09.2023, 13:45
Гелікоптер олігарха Жеваго передали військовим

Рішенням військового командування країни гелікоптер передано для забезпечення виконання бойових завдань однією з частин.

Заарештований гелікоптер олігарха Костянтина Жеваго передали одній з бойових частин ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Гелікоптер був арештований у межах розслідування кримінального провадження у березні 2023 року. Це повітряне судно належало підконтрольній колишньому депутату юридичній особі. Жеваго використовував його в особистих цілях під час перебування на території України.

Читайте також:
Економіка
Підсанкційний російський олігарх єврейського походження знову може тринькати мільйони. Неабияк посприяв йому у цьому 47-й президент США.
17 лютого, 14:58
Політика
Під санкції РНБО потрапив український олігарх Ігор Коломойський, який сьогодні святкує свій 63 день народження.
13 лютого, 15:04
Політика
Австрійський суд знову відмовив в екстрадиції українського олігарха Дмитра Фірташа до США.
05.12.2024, 11:40
Політика
Кіпр позбавив «золотих паспортів» російських та українських олігархів — список з 77 осіб
27.11.2024, 18:02
Політика
Санкції передбачають замороження активів та заборону на поїздки.
21.11.2024, 17:05
Кримінал
Станом на зараз підозри у вказаному провадженні, на відміну від Коломойського, Боголюбов ще не отримав.
09.10.2024, 18:23