Генасамблея ООН засудила ізраїльську окупацію Палестини

СВІТ
12.11.2023, 20:00
Генасамблея ООН засудила ізраїльську окупацію Палестини

Серед країн, що підтримали резолюцію, — Україна, Франція, Польща, Литва, Естонія, Німеччина, Іспанія та інші. Проти: США і ще 6 країн.

Документ, за який голосували присутні делегати, визнає незаконними єврейські поселення на окупованих Ізраїлем територіях Палестини та Сирії. Зокрема, Східний Єрусалим і Ґоланські висоти.

Важливо розуміти, що всі поселення, згадані у резолюції, з'явилися після 1948 року, тобто після проголошення держави Ізраїль. Сирійські ж Ґоланські висоти окуповані Ізраїлем під час Шестиденної війни 1967 року і досі не поверненні законним власникам.

Своїм голосом «за» Україна продемонструвала непохитність у дотриманні міжнародного права. Натомість у разі, якби наша делегація приєдналася до американської, ізраїльської та угорської, то це фактичною легітимізувало б окупацію українських територій росією, а про кордони 1991 року можна було б забути.

Десятиліттями влада і засоби масової дезінформації державного утворення Ізраїль промивають мізки громадянам. Мета очевидна — демонізація палестинців.

Читайте також:
Світ
Суд ООН визнав окупацію Ізраїлем палестинських територій анексією
20 липня, 07:05
Історія
У Сирійській пустелі майже 2000 років спочиває одна з самобутніх культур, знищена чужинцями з Апеннінів. Але остаточно зруйнували ісламісти.
07 липня, 13:00
Світ
На президентських виборах переміг реформіст Масуд Пезешкіан
06 липня, 12:05
Світ
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Війна
Сіоністське державне утворення Ізраїль продовжує робити криваві помилки. Слідом за геноцидом палестинців у Ґазі євреї лізуть у Ліван.
01 липня, 06:03
Світ
Самовпевнені та самозакохані войовничі сіоністи не можуть перемогти палестинців у Ґазі. Тому вирішили піти війною на сусідній Ліван.
26 червня, 19:23