Генерал ЦАХАЛ визнав шалені втрати ізраїльських бойовиків у Ґазі

СВІТ
29.12.2023, 15:20
Генерал ЦАХАЛ визнав шалені втрати ізраїльських бойовиків у Ґазі

Агресивна воєнна кампанія сіоністського режиму українофоба Біньяміна Нетаньягу проти Палестини дає збої. Окупанти втрачають солдатів.

Про смерті на полі бою у смузі Ґази повідомив один із бригадних генералів ЦАХАЛ, який безпосередньо бере участь в етнічних чистках. З його слів, бойовики угруповання ХАМАС настільки вміло воюють, що ізраїльська солдатня не може вчасно зреагувати, а тому зносить Ґазу з лиця землі.

«Ми зазнали великих втрат, штурмуючи це кляте місто. Ми боремося з привидами, вони оточують нас із землі та неба. Ми перебуваємо під прокляттям. Я беру відповідальність за кожне слово. Негайно укладайте мир, інакше Ізраїль опиниться у небезпеці», — обурюється генерал ЦАХАЛу.

Крім того, на тижні «Ізраїльське радіо» повідомило, що Форум директорів психіатричних лікарень єврейської держави закликав сіоністський режим оголосити надзвичайний стан. Причина доволі показова: «Зростання кількості психічних захворювань та самогубств серед єврейських поселенців і солдатів, які зіткнулися з шаленим опором палестинців».

Чи дослухається кабінет Нетаньягу до порад психіатрів та закликів генералів ЦАХАЛ наразі невідомо, бо сіоністи керуються власними сектантськими догмами й настановами. Відтак геноцид палестинців у Ґазі та на Західному березі річки Йордан триватиме.

Між тим, як раніше вже повідомляв «Останній Бастіон», ізраїльська армія може перевершити у скоєні воєнних злочинів російську. Сіоністський режим прагне крові невинних, перш за все дітей і жінок.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53