Генерал Наєв: надання літаків F-16 – скорочення шляху до перемоги

ВІЙНА
28.08.2023, 17:22
Генерал Наєв: надання літаків F-16 – скорочення шляху до перемоги
Фото: Facebook

Поповнення льотного складу Повітряних сил Збройних Сил України західними винищувачами неодмінно допоможе змінити ситуацію на фронті.

Із такою офіційною заявою виступив командувач Об'єднаних Сил ЗСУ і заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, коли збільшуються потужності повітряної складової вітчизняного війська – це додає нашим захисникам упевненості у швидкому наближенні довгоочікуваної перемоги.

«Ми розуміємо, що наші партнери передають нам дуже багато озброєння та боєприпасів. Розвиток авіаційного парку Повітряних Сил Збройних Сил України за рахунок "F-16", чи, може, інших літальних апаратів – це теж скорочення шляху до перемоги.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам. І розуміємо, що тільки в єдності нашій, наших партнерів і усього українського народу запорука наших спільних дій та здобуття перемоги над ворогом», – заявив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як західні політики та урядовці понад рік не могли дати однозначної відповіді на питання: передавти Україні "F-16" чи ні?

Читайте також:
Війна
А де мільйон дронів Зеленського?
11 липня, 09:05
Війна
Україна отримала від Німеччини нове озброєння
09 липня, 09:07
Війна
Нідерланди та ще одна країна змогли зібрати повноцінний ракетний комплекс із різних елементів
22 червня, 07:46
Війна
ЗСУ отримають системи ППО IRIS-T, системи HIMARS та бронетехніку
14 червня, 16:22
Війна
ЗСУ отримають пускові установки та ракети «Mistral»
11 червня, 17:35
Опінії
Французький лідер поступово еволюціонує. Проте українцям не слід зачаровуватися популістичними заявами того, хто залежний від рейтингів.
09 червня, 12:54