Генерал Наєв: надання літаків F-16 – скорочення шляху до перемоги

ВІЙНА
28 серпня, 17:22
Генерал Наєв: надання літаків F-16 – скорочення шляху до перемоги
Фото: Facebook

Поповнення льотного складу Повітряних сил Збройних Сил України західними винищувачами неодмінно допоможе змінити ситуацію на фронті.

Із такою офіційною заявою виступив командувач Об'єднаних Сил ЗСУ і заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, коли збільшуються потужності повітряної складової вітчизняного війська – це додає нашим захисникам упевненості у швидкому наближенні довгоочікуваної перемоги.

«Ми розуміємо, що наші партнери передають нам дуже багато озброєння та боєприпасів. Розвиток авіаційного парку Повітряних Сил Збройних Сил України за рахунок "F-16", чи, може, інших літальних апаратів – це теж скорочення шляху до перемоги.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам. І розуміємо, що тільки в єдності нашій, наших партнерів і усього українського народу запорука наших спільних дій та здобуття перемоги над ворогом», – заявив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як західні політики та урядовці понад рік не могли дати однозначної відповіді на питання: передавти Україні "F-16" чи ні?

Читайте також:
Опінії
Чекаємо, коли демократи і республіканці втомляться чубитися одним із одним. І сподіваємось, що вони це зроблять ще до свят.
06 грудня, 15:35
Політика
Троє впиливових конґресменів із Республіканської партії США пропонують колегам покроковий сценарій. Тобто як Україні перемогти РФ.
06 грудня, 12:09
Війна
Виробництво боєприпасів буде збільшено на десятки мільйонів євро.
05 грудня, 10:39
Війна
Велика Британія передала Україні ракети Martlet, які допоможуть у боротьбі з ворожими дронами.
04 грудня, 17:35
Економіка
З-поміж лідерів, зокрема, Пенсильванія, Техас та Аризона. Натомість серед тих, кому байдуже на смерті українців — заможна Каліфорнія.
29 листопада, 18:22
Війна
Якщо дозволити путіну виграти в Україні, його наступною ціллю може стати один із союзників США по НАТО.
21 листопада, 06:35