Генерал Наєв заявив, що прибув на фронт після бойового розпорядження від Генштабу

ПОЛІТИКА
13 лютого, 09:43
Генерал Наєв заявив, що прибув на фронт після бойового розпорядження від Генштабу

Екскомандувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв написав, що прибув на фронт.

До цього українські ЗМІ повідомляли, що він отримав бойове розпорядження.

Про це він повідомив у Telegram.

«Прибув на місце виконання бойових завдань. Входжу в курс справ, вивчаю склад сил і засобів. Переді мною – втомлені, але незламні воїни. Кожен із них – це історія відваги, болю і нескореності», - написав Наєв.

Він додав, що українські воїни тримають оборону не лише зброєю, а й силою духу.

Що передувало

11 лютого Суспільне із посиланням на джерело у Генштабі повідомило, що Сергій Наєв отримав бойове розпорядження на посаду командира тактичної групи Велика Новосілка.

Крім цього, відповідну інформацію написав журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це може бути пов'язано з інтерв'ю колишнього командувача, в якому він наголосив, що провал підготовки України до нападу рф у 2022 році це повна відповідальність політичного керівництва країни та особисто президента. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Нашим обов’язком – як держави, суспільства та людей – є стати на бік тих, хто ризикує життям у боротьбі за свободу.
вчора, 14:17
Кримінал
Демократ Джош Стайн ухвалив рішення після того, як рецидивіст Декарлос Браун-молодший був звинувачений у вбивстві Ірини Заруцької.
05 жовтня, 08:30
Кримінал
Подільський райсуд Києва обрав запобіжний захід Олександру Хілику — водію, який побив велосипедиста та залишив його непритомним на узбіччі.
05 жовтня, 07:21
Кримінал
Правоохоронці затримали водія Mercedes-Benz, який днями побив велосипедиста та залишив його непритомним на узбіччі в Києві.
02 жовтня, 20:27
Політика
У 2023 році ПАР звинуватила «Ізраїль» в геноциді щодо палестинців. Посол загинув невдовзі після визнання Францією незалежності Палестини.
01 жовтня, 17:17
Війна
У Польщі сьогодні відбудеться судове засідання у справі українця, якого звинувачують у підриві «Північного потоку».
01 жовтня, 13:25