Геннадій Москаль наводить докази роботи «слуги народу» Геруса на російські спецслужби

ПОЛІТИКА
08.05.2020, 17:33
Володимир Зеленський і Андрій Герус
Володимир Зеленський і Андрій Герус
Фото: zik.ua

Герус працював представником Володимира Зеленського у Кабінеті міністрів України з 22 травня по 11 листопада 2019 року.

Колишній нардеп, екс-голова Луганської та Закарпатської обладміністрацій Геннадій Москаль звернувся до генпрокурора Ірини Венедіктової із заявою про державну зраду голови парламентського комітету з питань енергетики Андрія Геруса.

Відповідну інформацію Москаль оприлюднив у себе на сторінці у Фейсбук.

За словами Москаля (який, працюючи у 2007 році заступником голови СБУ, курував контррозвідку), в діях Геруса ознаки державної зради.

«Діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України; перехід на бік ворога в умовах військового стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – це все про цього персонажа», – пояснив Москаль.

Москаль нагадав, що свого часу Герус отримав мільйон доларів на рахунки підконтрольної йому непрацюючої компанії Солом'янський МПЗ від однієї з швейцарських компаній. «Як виявилось згодом, швейцарська компанія була пов'язаною з російськими спецслужбами».

Ніхто інший, як Герус відкрив імпорт російської електроенергії на український ринок, що несе реальну загрозу банкрутства українських стратегічних атомних підприємств.

Окрім того, Москаль нагадав, що в дешевій російській електроенергії зацікавлені олігархи Віктор Пінчук та Валерій Коломойський, в лобіюванні інтересів яких Герус був помічений.

Нагадаємо, що Герус працював представником Володимира Зеленського у Кабінеті міністрів України з 22 травня по 11 листопада 2019 року.

Читайте також:
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28
Опінії
Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...
06.12.2021, 09:47
Політика
Ліза Богуцька повідомила, що тепер не буде відвідувати телеканали. От тільки не уточнила, коли вона востаннє там була
25.11.2021, 14:48
Опінії
Статистика зграї – доволі цікава річ.
16.11.2021, 09:17