Генпрокурор Бєнядіктова отримала хабар від олігарха Злочевського, – агент НАБУ Шевченко

23 січня, 21:03
Генпрокурор Бєнядіктова отримала хабар від олігарха Злочевського, – агент НАБУ Шевченко

6 мільйонів доларів – рекордна ціна за закриття кримінального провадження Генеральною прокуратурою України проти Миколи Злочевського.

Вказану суму від ексміністра часів Віктора Януковича нещодавно отримала Ірина Венедіктова, розповів в інтерв'ю з Яніною Соколовою позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко.

За словами співробітника антикорупційного правоохоронного органу, в офіційній документації цього факту немає, але всі дії Венедіктової вказують на те, що "вона зацікавлена ​​і все робиться за її вказівкою".

«Нам відомо, що очільниця Офісу генерального прокурора намагається цю справу "злити" через присутність великих грошей. Ми можемо бачити, що гнила судова система, у такому випадку Печерський районний суд міста Києва, і пані Венедіктова "відбілюють" Злочевського, бо мова йде про одного з найбагатших людей в Україні, якому загрожує 12 років позбавлення волі через корупційні схеми. Фактично, у Злочевського є можливість купувати чинних посадовців, аби полегшити собі життя та бізнес закордоном», – заявив Євген Шевченко.

Свої слова співробітник антикорупційного правоохоронного органу підкріплює наявними у нього доказами на основі низки ухвал Печерського райсуду Києва, який не мав стосунку до провадження проти ексміністра.

«Я говорю це прямим текстом: Венедіктова взяла хабар у Злочевського, щоби закрити його справу. Тому що інших мотивів бути не може, їх просто не існує по факту. У Печерського суду своя роль – справу скерували в інший орган досудового слідства з метою не допустити антикорупційні органи до розгляду по суті. І про це пишуть світові ЗМІ, але президент Зеленський чомусь вперто не бачить хабарництва серед своїх людей», – наголосив позаштатний агент НАБУ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доля корупціонерів із Зе-команди виглядає доволі примарною.

Читайте також:
Те, що Держдеп нагородив колишнього генпрокурора Рябошапку премією за успіхи в боротьбі з корупцією спричинило збурення серед прокурорів.
27 лютого, 11:20
У 2020 році витрати Бюро (НАБУ) профінансовано на 919,1 млн гривень
25 лютого, 13:45
Афера Ситника
17 лютого, 13:35
Як Генеральна прокуратура справу зливала
16 лютого, 10:25
Про це йдеться в листі Офісу Генерального прокурора на адресу Міністерства енергетики.
15 лютого, 16:27
Вища Рада Правосуддя вкотре пробиває дно. Жахлива історія від Автомайдану.
10 лютого, 19:58