«Геополітичний блуд» росії

Опінії
16.06.2022, 18:09
«Геополітичний блуд» росії
Фото: Twitter

Ресурсна федерація, яка простяглася від Тихого океану до Чорного і Балтійського морів потребує комплексного перевиховання.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

«Вони заблукали», – збрехав колись Владімір Путін у властивій йому манері про російських військових із паспортами на Донбасі. Але по факту "заблукала" вся росія.

Країна-агресор втратила будь-які орієнтири психічної адекватності та розумової притомності. По суті, Кремль спробував затягти весь світ у "геополітичний блуд".

Насамперед, показавши, що: ядерний статус – усе, а міжнародне право – ніщо.

Тобто, він повністю зруйнував два принципи/підходи постовоєнної системи (тієї, що постала після Другої Світової війни):

  1. Стримування/згортання ядерних програм в обмін на гарантії.
  2. Великі країни не нападають на менші.

"Блуд" відображає загалом курс, якого російська влада дотримується, починаючи з 2014 року. Замість того, щоби займатися розвитком власної країни, Кремль працює на конфлікти, аж до повномасштабного вторгнення в Україну та погроз усьому світу ядерною зброєю.

Тобто, виключно руйнівні сценарії, які супроводжуються мареннями різними епохами з минулого, коли стирається межа "хто кому дід". Прецедент із впаданням усієї країни у "блуд", напевно, буде довго вивчатися.

Але прямо зараз важливо зупинити це на рівні поширення. Чому? – Ну, бо росія свідомо намагається вносити катастрофічний дисбаланс у все.

Читайте також:
Політика
В Іспанії провели опитування, за яким громадяни оцінюють Трампа більш небезпечним для миру у світі, ніж лідера росії володимира путіна.
06 квітня, 16:01
Опінії
Як спрощена подача інформації може вести до неточних або навіть хибних висновків.
06 квітня, 14:05
Політика
Болтон наголосив, що Трамп не дав жодних публічних коментарів щодо найрезонанснішої події останніх днів.
05 квітня, 19:36
Політика
У випадку, якщо США вийдуть з НАТО, подібні «потрясіння» можуть відкрити для України нові можливості для інтеграції в альянс.
04 квітня, 12:44
Політика
Нетаньягу представив Трампу план радикального переформатування американських союзницьких зобов’язань.
03 квітня, 21:09
Політика
Туск жорстко розкритикував ідеї США щодо виходу з НАТО та зупинки допомоги Україні.
02 квітня, 15:36