ПОЛТАВА
05.08.2017, 17:10

Три клуби з Полтавської області провели свої поєдинки, в яких перемогу змогли здобути лише футболісти «Полтави» та очолити турнірну таблицю Першої ліги після 4 туру.

ФК «Полтава» 3:0 «Авангард» (Краматорськ)
Голи:
Трояновський 3, Дегтярьов 42, Савченко 64.

ФК «Полтава»: Кучинський, Кушніренко, Насібулін (Савченко 60), Парамонов, Кропивний, Покотилюк (Сокуренко 76), Трояновський (Олійник 62), Савін, Дегтярьов (Ковпак 74), Ковтун, Іванов (Голіков 78)
Запасні: Кринський, Бородай
Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Авангард»: Денчук, Полюлях (Євдокимов 80), Ульянов, Білоусов (Швидкий 53), Шарай (Бринько 77), Собко, Даудов, Шаврин (Малиш 69), Єрмаков, Коротецький (Лобов 39), Шершень
Запасні: Леонидов, Євдокимов
Головний тренер : Александр Косевич

Попередження: Покотилюк 31 – Денчук 63, Шаврин 69

«Гірник-Спорт» та «Кремінь» програли, «Полтава» посіла перше місце в Першій лізі_1

ФК «Полтава» завдяки домашній перемозі, з рахунком 3:0, над краматорським «Авангардом» продовжила безпрограшну серію до чотирьох матчів й з десятьма набраними очками очолила турнірну таблицю. Таку ж саму кількість очок має і київський «Арсенал», але в полтавців краща різниця забитих та пропущених м’ячів.

Що до самої гри то втілювати свою перевагу у забиті голи «містяни» розпочали вже на третій хвилині матчу, коли рахунок відкрив Трояновський. М’яч у воротарському краматорців вдало відскочив до Євгена, а йому лише залишалося не промахнутися повз рамку, що він і зробив.

На другий гол довелося чекати майже весь тайм, і перед перервою м’яч все ж опинився у воротах «Авангарду». На 42 хвилині відзначився Дегтярьов.

Крапку у зустрічі поставив вже після перерви Савченко, який використав свій шанс на 64 хвилині, пробивши Денчука з правої половини штрафного майданчика.

Наступний свій матч підопічні Анатолія Безсмертного проведуть в Одесі де зіграють з «Жемчужиною».

«Гірник-Спорт» 0:2 «Десна»
Голи:
Філіппов, 69 (з пенальті), 84

«Гірник-Спорт»: Мирний, Коваленко, Носарєв, Кравчук, Луценко (Пінчук, 80), Павлик, Моїсеєнко (Дячук, 70), Корольков, Панасенко (Раззуваєв, 75), Шевчук, Фаюк (Прутян, 86).
Запасні: Камінський, Цапій, Курелех, Дячук.
Головний тренер: Сергій Пучков.

«Десна»: Махновський, Головко, Братков, Чорноморець, Фаворов, Коберідзе (Мельник, 39), Чепурненко (Скепський, 87), Мостовий, Картушов (Банасевич, 84), Філіппов (Галенков, 90), Кірієнко (Волков, 65).
Запасні: Шевченко, Щедраков.
Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Кірієнко, 60, Коваленко, 89

Гірник Спорт з Горішніх Плавнів зазнав другої домашньої поразки поспіль. У рамках четвертого туру чемпіонату України в першій лізі, який відбувся 5 серпня, гірники поступились чернігівській Десні. Долю зустрічі вирішили два голи Філіпова, які той провів ближче до завершення другого тайму. Спершу гравець Десни на 69 хвилині реалізував пенальті, а потім через п’ятнадцять хвилин ще раз відзначився з гри.

Отже, в підсумку 2:0 – третя поразка гірників у чотирьох проведених матчах й як наслідок місце у нижній частині турнірної таблиці. В наступному турі команда Сергія Пучкова відправиться в одеську область де зіграє з ФК Балканами.

«Колос» 4:1 «Кремінь»
Голи:
Бондаренко, 31, Нехтій, 66, Коропецький, 68, Леонов, 85 - Тертишний, 81
На 38 хв. Поздеев (Кс) не реалізував пенальті – воротар

«Колос»: Яшков, Сахневич, Матвєєв, Семенко, Зозуля (Яровенко, 70), Поздеев, Задоя (Мілько, 75), Рябов (Соломка, 46), Гавриш (Леонов, 46), Коропецький, Бондаренко (Нехтій, 50).
Запасні: Литвиненко, Максименко, Яровенко.
Головний тренер: Руслан Костишин.

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Квачев, Ентін, Ченбай, Прошенко (В.Олійник, 71), Богданов, Тертишний, Боровський (Горват, 60), Янаков, Тимченко.
Запасні: Завгородній, ходулі, Степанчук, Саркісян, Авраменко.
Головний тренер: Сергій Ященко.

Головні події пішли вже після перерви. Спочатку небезпечний навіс Зозулі ледь не призвела до проблем біля воріт суперників, потім Онопко довелося тягти небезпечний штрафний від Поздеева. А потім голкіпер змушений був справлятися і з підкрученим ударом вийшов на заміну Нехтія. І пішов кутовий виявився результативним: Поздеев подав від прапорця, і той же Нехтій, випередивши суперників, м'яко підсік м'яч у сітку – 2:0.

Відразу після цього суперники пішли на водопій, а як тільки повернулися в гру – «Колос» довів рахунок до великого. Пішла стрімка атака через лівий фланг, Леонов вивів Нехтія на ударну позицію, але м'яч відскочив до Коропецький. І спритний вінгер під тиском кількох суперників встиг і підробити, і різким, немов удар ножа, ударом вирізати м'яч у сітку – 3:0. Вийшло точнісінько в дев'ятку.

Віктор Карпенко

Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
06:10
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
вчора, 19:04
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» присмокталися до бюджету міста, ігноруючи війну. Добре, що є громади в області, які вкладаються в оборону.
вчора, 08:18
Полтава
«Зелені ямщики» готуються зустрічати з квітами московитів. Натомість селяни в області вкладаються у нашу спільну перемогу над ворогом.
22 квітня, 19:27