«Гірник-Спорт» утратив 4 гравців у міжсезонні, ще 2 на перегляді в інших командах

ПОЛТАВА
21.06.2017, 11:31
«Гірник-Спорт» утратив 4 гравців у міжсезонні, ще 2 на перегляді в інших командах

Гравці та тренери «Гірника-Спорт» після короткострокової відпустки почали підготовку до майбутнього сезону, пише прес-служба клубу.

Майбутній перший збір буде проводитися в режимі дворазових тренувань – ранкової та вечірньої. За словами Сергія Пучкова футболістам належить виконати великий обсяг роботи, який навряд чи зрівняється з тим, який був у команди в зимове міжсезоння.

Перше тренування після перерви виявилося без великих навантажень. Спочатку футболісти провели традиційну пробіжку навколо тренувального поля, а потім провели вправи із фізичної підготовки.

Під час цих вправи тренер воротарів Олег Божко працював з голкіперами команди. Цього разу їх було двоє – це молодий голкіпер Андрій Рязанцев і ще один страж воріт, що знаходиться на перегляді – Віталій Мирний.

Якщо говорити про кадрові зміни клубу, то за сімейними обставинами команду покинув захисник Андрій Сахневич. Закінчилися контракти у воротарів Микити Крюкова та Антона Ситникова, Останнього запросили на перегляд в «Оболонь-Бровар». Зараз ми переглядаємо голкіпера Віталія Мирного, оскільки раптово з'ясувалося, що Ситников може залишитися в Києві. Також в «Креміні» переглядають Сергія Ченбая, який виявив бажання спробувати там свої сили. Крім того, закінчилася оренда у Вадима Яворського, який повернувся до «Чорноморця».

Але Пучков відзначає, що в цілому вдалося зберегти практично весь кістяк команди. Також на перегляді в «гірників» деякі футболісти, імена яких поки не наважуються назвати. Відомо, що вони всі з команд Першої ліги. Наставник «червоно-чорних» зазначив, що тренерський штаб шукає нападника. Але поки немає кандидатур на цю позицію.

Щодо майбутніх спарингів «Гірника-Спорт» стане відомо пізніше.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18