Глава МЗС Британії Елізабет Трасс закликала Захід продовжувати підтримку України

14 травня, 13:41
Глава МЗС Великобританії Елізабет Трасс
Глава МЗС Великобританії Елізабет Трасс

"Ми повинні невпинно посилювати тиск, доки путінські війська залишаються в Україні"

Глава МЗС Британії Елізабет Трасс закликала Захід продовжувати підтримку України важким озброєнням, в тому числі літаками, а також посилювати санкції.

Про це вона написала в статті для видання Express.

"Битва за Донбас вирує, оскільки російські війська просуваються на Сході та Півдні. Якщо Путін переможе, він націлиться на більші території України і не поступиться, поки вся країна не буде під його контролем" - заявила Елізабет Трасс.

За її словами, путін грає на тому, що бажання вільного світу зупинити його не може зрівнятися з його рішучістю поставити Україну на коліна.

"Ми довели, що росія помилялася, і будемо робити це знову. Тепер зрозуміло, що путін не може зламати і не зламає чи підпорядкує Україну. Але треба йти далі – стратегічним і моральним імперативом для всіх нас є перемога України" - заявила Трасс.

"Я закликаю наших союзників зробити більше, щоб Україна отримувала те, що їй потрібно, від важкої зброї, як-от танки та літаки, до боєприпасів та інших поставок. Найкращою довгостроковою безпекою для України буде те, що вона зможе захиститися від будь-якої майбутньої агресії" - наголосила глава МЗС Британії.

Саме тому, за її словами, Велика Британія співпрацює з Польщею через спільну комісію з метою оснащення України зброєю стандарту НАТО.

"Ми також повинні продовжувати морити голодом путінську машину для фінансування війни, накладаючи санкції на більшу кількість тих, хто фінансує його агресію, від олігархів і банків до енергетики, золота та сфери послуг" - написала Елізабет Трасс.

"Ми повинні невпинно посилювати тиск, доки путінські війська залишаються в Україні" - додала глава МЗС Британії.

Елізабет Трасс стверджує, що Британія не шукає зміни режиму в росії: "Але слід розуміти: ослаблена росія є наслідком рішення путіна розпочати неспровоковане вторгнення".

Читайте також:
Світ
Україна зараз більше, аніж будь-коли потребує підтримки та рішучості від країн Великої сімки
вчора, 15:25
Світ
На саміт вже прибув президент США Джо Байден. Лідери G7 планують посилять тиск на росію
вчора, 09:35
Світ
Країна прагне більшої кількості військ і хоче підвищити готовність союзних сил у разі загрози
25 червня, 16:47
Світ
Молдова приєднається до нових санкцій ЄС проти росії
25 червня, 16:15
Війна
"Українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні"
24 червня, 14:13
Світ
Резолюцію підтримали 529 євродепутатів
23 червня, 13:33