Глава МЗС Литви закликав збивати російські ракети над країнами НАТО

ВІЙНА
25 березня, 15:20
Глава МЗС Литви закликав збивати російські ракети над країнами НАТО

Не можна миритися з порушеннями повітряного простору країн НАТО. Тому російські ракети необхідно збивати.

Про це заявив глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс, повідомляє Fox News.

«Один раз може бути помилкою. Але якщо ми дозволимо їй повторитися, це буде розцінено як заохочення. Тому ми повинні змінити наше ставлення і послати дуже чіткий сигнал, що якщо таке повториться, то ракети або безпілотники будуть збиті», - заявив міністр.

Він підкреслив, що порушення російськими ракетами повітряного простору Польщі «відбувається не вперше».

«Уже було кілька випадків порушення повітряного простору Румунії, і це також не перший випадок порушення повітряного простору Польщі», - нагадав він.

Російські ракети неодноразово залітали на територію Польщі під час масованих атак по Україні. Влада країни реагує на ці події стримано і за допомогою безпеки піднімає в повітряний простір літаки.

Так, польське командування наголосило, що військові знали, що російська ракета, яка вранці 24 березня пролетіла над Люблінщиною, повернеться до України.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ щодня пристрілюється ракетами та дронами по Україні. На жаль, страждає і Полтавська область.
13 червня, 08:28
Війна
Поки у ворогів будуть ракети, дрони і авіабомби, вони нищитимуть українські міста. Найбільше страждатимуть у прикордонній/прифронтовій зоні.
07 квітня, 17:19
Війна
За минулий тиждень московитські загарбники завдали кілька потужних ракетно-дронових ударів по Україні. Головна мета — знеструмити міста.
31 березня, 10:26
Війна
Авіація Повітряних сил Польщі була приведена до стану бойової готовності через ракетні удари рф по території України
13 січня, 14:05
Опінії
Як показали минулі ракетні обстріли України — росія не здатна сама виробляти зброю. Особливо, зброю високоточну й технологічну...
03 січня, 19:47
Війна
Жодна країна світу ніколи не воювала з подібною зброєю. Жодна країна світу не відбила такі атаки.
02 січня, 15:45