​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

ПОЛТАВА
05.11.2019, 09:09
​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

Селян Глобинського району запрошують взяти участь у громадському обговорені щодо розроблення проєкту детального плану території для будівництва свиноферми на 5000 голів.

Відповідне оголошення опубліковано на сайті Глобинської районної державної адміністрації від 5 листопада. Зазначається, що у межах запланованого об'єкту мають звести котельню і теплову мережу на репродукторі для розведення свиней постійного утримання.

Чиновники наголошують, що громадські слухання мають на меті врахувати інтереси Глобинської міської, а також Обознівської та Зарічнянської сільських громад. Згідно з плановою документацією, свиноферму мають побудувати за межами вказаних населених пунктів неподалік села Зарічне.

Замовником проєкту є Глобинська РДА за зверненням Науково-виробничого підприємства "Глобинський свинокомплекс". Розробником виступає Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтава-екосервіс".

Обговорення відбудуться 4 грудня о 10:00. Усі охочі висловити свою думку з вказаного питання запрошуються до приміщення Обознівської сільської ради, за адресою — с. Обознівка, вул. Перемоги, 23А.

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
вчора, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
вчора, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
вчора, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
вчора, 10:43