​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

ПОЛТАВА
05.11.2019, 09:09
​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

Селян Глобинського району запрошують взяти участь у громадському обговорені щодо розроблення проєкту детального плану території для будівництва свиноферми на 5000 голів.

Відповідне оголошення опубліковано на сайті Глобинської районної державної адміністрації від 5 листопада. Зазначається, що у межах запланованого об'єкту мають звести котельню і теплову мережу на репродукторі для розведення свиней постійного утримання.

Чиновники наголошують, що громадські слухання мають на меті врахувати інтереси Глобинської міської, а також Обознівської та Зарічнянської сільських громад. Згідно з плановою документацією, свиноферму мають побудувати за межами вказаних населених пунктів неподалік села Зарічне.

Замовником проєкту є Глобинська РДА за зверненням Науково-виробничого підприємства "Глобинський свинокомплекс". Розробником виступає Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтава-екосервіс".

Обговорення відбудуться 4 грудня о 10:00. Усі охочі висловити свою думку з вказаного питання запрошуються до приміщення Обознівської сільської ради, за адресою — с. Обознівка, вул. Перемоги, 23А.

вибір редакції
Читайте також:
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16