​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

ПОЛТАВА
05.11.2019, 09:09
​Глобинську громаду скликають на слухання з приводу появи свиноферми

Селян Глобинського району запрошують взяти участь у громадському обговорені щодо розроблення проєкту детального плану території для будівництва свиноферми на 5000 голів.

Відповідне оголошення опубліковано на сайті Глобинської районної державної адміністрації від 5 листопада. Зазначається, що у межах запланованого об'єкту мають звести котельню і теплову мережу на репродукторі для розведення свиней постійного утримання.

Чиновники наголошують, що громадські слухання мають на меті врахувати інтереси Глобинської міської, а також Обознівської та Зарічнянської сільських громад. Згідно з плановою документацією, свиноферму мають побудувати за межами вказаних населених пунктів неподалік села Зарічне.

Замовником проєкту є Глобинська РДА за зверненням Науково-виробничого підприємства "Глобинський свинокомплекс". Розробником виступає Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтава-екосервіс".

Обговорення відбудуться 4 грудня о 10:00. Усі охочі висловити свою думку з вказаного питання запрошуються до приміщення Обознівської сільської ради, за адресою — с. Обознівка, вул. Перемоги, 23А.

Читайте також:
Лабораторні дослідження за 7 квітня підтвердили чотири нові випадки коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині.
17:50
Сьогодні у Полтаві закрили всі вуличні МАФи. Припинили роботу кав’ярень та закладів, які готували страви на виніс.
17:30
Якщо старша за 60 років людина відійде від дому на відстань понад 2 км, поліція складе на неї адмінпротокол.
16:05
Вчора поліцейські склали 6 протоколів на людей без масок, на трьох полтавців у парках, на чотирьох – на спортмайданчиках.
13:50
СБУ виявила нанесення чиновниками Полтавської ОДА мільйонних збитків бюджету під час виконання будівельних робіт аеропорту «Полтава».
12:45
У лабораторію Кременчука завезли нове обладнання для діагностики коронавірусу. За день там оброблятимуть по 200 тестів.
11:00