Глянець і убозтво Зе: 39 000 на 3 900

Глянець і убозтво Зе: 39 000 на 3 900

про бубонці на вулиці імені Жукова

Щадимо вистраждану закоханість біомаси у зелений плюмаж над ликом криворізького пацана, відтак певну двозначність посилання на літературного кар'єриста і пристосуванця Люсьєна Шардона де Рюбампре у заголовку просимо розглядати винятково невинною  демонстрацією авторської начитаності – звісно, куди тому герою до вашого.

Ми ж, сповідуючи принципи поміркованої провокативності, навіть утримуємося від нестримного бажання потовктися на очевидній аналогії нашого українського сюжету до викрутасів покровителя французького вискочки Люсьєна, поважного абата Карлоса Еррери. Колеги ж пам'ятають, ким насправді був богопоштивий інтриган-самозванець? Тільки й того, що опікун нашого бубочки ще не тікав з каторги.

Гаразд, згадали пана Оноре де, його безсмертну «Людську комедію», відхрестилися від надто сумної долі метелика паризького бомонду, позаздрили Жаку Коллену і переходимо до своїх клопотів – так само комедійних. Людських? Ну, якщо плебс вважати людством… 

До асоціацій з «глянцем і убозтвом» нас навернула народна лайк-соціологія у коментарі автора сайта Каспаров.ру Ігоря Яковенка

Кому ліньки сходити за посиланням, коротко зміст посту. Автор, котрого ми поважаємо, хоча, бува, з чимось його зовсім вже російським і не погоджуємося, вважає, що 12 тисяч лайків проти 51 тисячі дизлайків у ставленні рунета до новорічного привітання свого недопалка ніяка не об'єктивна оцінка. Це, на думку автора, є лише свідченням вкрай обмежених можливостей у замордованих сусідів  висловити «фе» на адресу обридлого кадебіста. Він, буцімто, вже усім у печінках сидить, але фронда, сконцентрована на диванах з ноутами на колінах, лише на дизлайк і здатна.

Інша справа – українці. Варіантів обплювати свого вождя – неміряно, тому й місцева лайк-соціологія «незрівнянно людянішого привітання» Зе діаметрально протилежна путінській «тоске зеленой»: 39 000 «за» і лише 3 900 «проти».     

З приводу людяності Зе!спіча-2020 посміємо зауважити шановному пану Яковенку: пацан ще й втратив купу лайків, чомусь полишивши салон Тесли. «1 плюс 1» лайками точно би привалило.

Щось у цифрах саме так, щось – ні. Увагу колег-добродіїв звертаємо  на інше. Загрозливіше. Української розкладки «лайк/дизлайк» щодо блазня-президента, не дивлячись на тенденцію до протверезіння, поки що вистачає для планомірної руйнації командою Зе здорового глузду, державних інституцій, суверенітету, яких-не-яких попередніх  здобутків і надій країни.

За тридцятьма дев'ятьма тисячами лайків – байдужість суспілля до принизливого вилизування агресора, васальної реструктуризації судової системи, німування у відповідь на зазіхання ворога на історію і територію, демонстративного квартального непотизму і кумівства, економічного провалу, цинічних ігор з «тисячею сепаратистів за життя героя», насадження ідеології манкурства, показушного пацифізму і хамовитої зневаги до армії...

Натомість – щенячий захват від асфальту і освітлення на вулиці імені Жукова. Ще крок – і нічого поганого не набачатимуть в паломництві до верхньо-австрійського Бра́унау-ам-Інн. Що, направду, «какая разница»?!

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
про язик як Зе'репродуктор
вчора, 08:50
Окупації передує деморалізація.
18 січня, 18:00
Тепер в залежності від волі президента опиниться і вся «четверта влада».
18 січня, 07:55
У російських владних колах масштабні кадрові перестановки.
17 січня, 09:17
Як насправді розв'язували питання заручників одноплемінники Зеленського.
16 січня, 19:05
про безсоння як наслідок переливання з пустого (прем'єрського) в порожнє (президентське)
16 січня, 19:03