Гніздо корупціонерів: підлеглі Івана Баканова наживаються на митних «відкатах»

05.08.2020, 14:51
Гніздо корупціонерів: підлеглі Івана Баканова наживаються на митних «відкатах»

Начальник Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь Малюк патронує тютюновий бізнес.

Про це 5 серпня у своєму розслідуванні повідомили журналісти видання "Dетектив-Info".

Зазначається, що спецслужбіст, який має ретельно боротися зі злочинністю та нищити корупційні схеми, фактично взявся їх протегувати.

Прикладом тому є скандал на території Одеського порту, звідки ще 1 серпня невідомі особи мали намір вивезти контейнер із тютюном для кальяну, не сплативши при цьому митний збір.

А сума, як виявилася, чималенька: заявлена вартість всього вантажу, зареєстрованого на ТОВ "Роял Дюті Фрі", складає 28 мільйонів гривень, з яких понад 13 мільйонів гривень власне і є мито.

Молодики, які приїхали з метою вивезення зі складів тютюну, заявили охоронцям, що питання про сплату відповідного податку "вже вирішено на найвищому рівні" — ним безпосередньо "опікується" перший заступник голови СБУ Василь Малюк.

Саме йому обіцяно 300 тисяч доларів США за "патронат" такого цінного вантажу, який все ж не змогли забрати контрабандисти.

Він же, дізнавшися про проблеми, що виникли в порту, особисто почав телефонувати до Одеси, щоби пришвидшити вивезення тютюну кальянних ділків, здійснюючи при цьому тиск на підлеглих, зокрема начальника регіонального управління СБУ Віктора Доровського.

Тож виходить, що за відсутності Івана Баканова, його заступники без жодної ознаки сумління та гідності, провадять власні інтереси з метою особистої наживи, сприяючи контрабанді.

вибір редакції
Читайте також:
Наразі вилучено 25 кілограмів ртуті металічної та пістолет “Браунінг”.
12 жовтня, 14:54
Викриті зловмисники діяли на Хмельниччині. Серед деталей, якими вони торгували, – важливі комплектуючі для бомбардувальників Су-24.
01 червня, 14:10
Або про секретне майно єфрейтора...
17 квітня, 09:12
Набули законної сили понад 30 вироків суду.
14 квітня, 17:12
Під час обшуків у бойовика вилучили бойові гранати.
23 березня, 14:34
Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, яким передбачається структурне реформування Служби безпеки України.
04 лютого, 12:15