Гнусявий готовий відмовитися від територій
Кварталівський блазень, який узурпував владу в Україні, зробив провокаційну заяву.
Путін стане «щасливою людиною» після інтерв’ю Зеленського, в якому він вперше натякнув на можливість відмови від ведення війни за території в обмін на вступ до НАТО.
Таку оцінку дали журналісти британського телеканалу Sky News, якому Володимир Зеленський дав це інтерв’ю.
«владімір путін буде радий після цього інтерв’ю. Після багатьох місяців протистояння з приводу того, як закінчиться війна, його колега, здається, зробив перший крок назад, надавши найясніший сигнал про те, що Україна може бути готова піти на поступки в територіальному питанні (хоча й не юридично) у рамках мирної угоди», - вважає Айвор Беннетт, московський кореспондент Sky News.
Російський диктатор «сприйматиме це як психологічну перемогу».
Однак основний сумнів журналістів каналу пов’язаний з тим, чи погодиться НАТО і, зокрема, нещодавно обраний президент США Трамп на членство України в Альянсі.
Зеленський «усвідомлює, що членство в НАТО поки не стоїть на порядку денному. Команда Трампа чітко підкреслила це», пише Домінік Вагхорн, редактор Sky News з міжнародних відносин. Він припускає, що обговорення НАТО з боку Зеленського
«початок торгу, в якому йому доведеться прийняти менші поступки».
Дебора Хейнс, редактор телеканалу з питань безпеки та оборони, зазначає, що запрошення для вступу в НАТО «не може бути надіслано країні, яка перебуває в стані війни».
Крім того, запрошення має бути схвалене всіма 32 членами Альянсу. Однак навіть у разі припинення війни Німеччина, Італія та Угорщина «все одно чинитимуть значний опір пропозиції членства Києва в клубі, враховуючи ризик відновлення конфлікту з осією».
Хейнс нагадує, що провідним країнам НАТО нещодавно знадобилися значні зусилля, щоб переконати партнерів у блоці «просто підписати заяву про те, що Україна перебуває на «незворотному шляху» до вступу».
«Враховуючи ризик війни з Москвою, вкрай малоймовірно, що всі країни-члени погодяться з таким планом (прийняття України в НАТО - Ред.) без значного тиску з боку тих, хто підтримує цю пропозицію. Якщо в число цих щасливчиків не входять Сполучені Штати (де переміг Трамп - Ред.), то складно уявити ймовірність успіху такого кроку», - вважає журналіст.
Крім того, вона вважає, що на даному етапі та путін не погодиться з таким варіантом. Для зміни своєї позиції йому «доведеться відчути, що більше немає шансів на успіх із застосуванням військової сили».
Останній Бастіон нагадує читачам, що президентські повноваження Володимира Зеленського скінчились 20 травня 2024 року.
Стаття 103 Конституції України чітко говорить, що «Президент України обирається громадянами України... строком на п'ять років».
15 травня 2014 року Конституційний Суд України розглянув на пленарному засіданні справу за конституційним поданням 101 народного депутата У країни щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу ХУ «Перехідні положення» Конституції України стосовно визначення строку, на який обирається Президент України на позачергових виборах.
Рішенням Конституційного Суду України від 15 травня 2014 року у справі № 1-19/2014 було встановлено, що:
Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.