Голова ДБР розповів про тиск та погрози

ПОЛТАВА
14.09.2018, 07:25

Політикам непотрібне незалежне Державне бюро розслідувань, утім, його директор стверджує: готовий відстоювати незалежність правоохоронного органу.

В ефірі на 5 каналі директор Державного бюро розслідувань Роман Труба розповів про те, як невідомі намагаються на нього тиснути.

"Наразі я відчуваю на собі тиск і в мене є факти щодо цього тиску. Перше – це інформаційна атака. Інформаційні атаки розпочалися після моєї принципової заяви про неформальне проведення перевірки щодо 27-ми кандидатів. Цей процес триває. Минулого тижня було створено фейкову сторінку у Facebook під моїм прізвищем та іменем. Саме на цій сторінці розпочалося злиття бруду на директора бюро. Ця сторінка була оперативно закрита, і в цей самий день створюється нова фейкова сторінка, де відбувається те саме", – зазначив Труба.

Він додав: "Мене це не лякає, а лише відволікає певну увагу". Утім, посадовець переконаний: це свідчить про те, що певне коло осіб боїться створення Державного бюро розслідувань та його якнайшвидшого початку роботи.

"Крім того, наприкінці минулого тижня на телефон моєї дружини, яка працює в судовій гілці влади, розпочалися погрози. Вона зобов'язана була реагувати і звернутися до Вищої ради правосуддя, і звернулася до Генерального прокурора України", – розповів директор ДБР. Роман Труба наголосив: "Політикам непотрібне незалежне Державне бюро розслідувань. Але я буду все робити, щоб цей орган був максимально незалежним".

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40