Голова держави Єрмак не звільнятиме свого бізнес-партнера Яйцева

26.08.2023, 20:08
Голова держави Єрмак не звільнятиме свого бізнес-партнера Яйцева
Фото: Facebook

Президенту Голобородьку не соромно за людей, яким власним підписом дав carte blanche на грабунок воюючої України, а за це має бути розплата.

Міністр оборони вимагає від громадської Комісії по журналістській етиці навести лад у державних закупівлях... Міноборони та визначити долю міністра Олексія Резнікова.

Міністр оборони вимагає від громадської Комісії по журналістській етиці дати оцінку достовірності публікації журналіста "Української правди" Михайла Ткача щодо корупції при державних закупівлях військової форми й обіцяє подати у відставку, якщо Комісія визнає достовірність публікації.

А дійсно, хто ж вирішить це питання, крім журналістів?

Дати оцінку контрактам Резнікова мав би той, хто його подав на посаду міністра та може звільнити – президент Володимир Зеленський, але Зеленський боїться конфліктувати з всемогутнім головою ОПУ Андрієм Єрмаком.

Чому? – Ну, бо його партнером є Резніков, тому Верховний Головнокомандувач уникає ухвалювати такі рішення.

Дати оцінку контрактам Резнікова мав би комітет по обороні Верховної Ради, але виявилося, що Міноборони передало виконання скандального контракту родині депутата комітету по обороні Геннадія Касая, і ймовірно, Міноборони могло підкупити також інших "Слуг Народу" у Комітеті, і тому Комітет уникає ухвалювати рішення.

Дати оцінку контрактам Резнікова мали б правоохоронні органи – і СБУ, і ДБР порушили кілька кримінальних справ, затримали кількох співробітників Резніков, включаючи заступника міністра оборони – але Офіс Президента дав команду припинити розслідування проти друзів Єрмака.

Тому правоохоронці уникають ухвалювати рішення по Резнікову, через що прошу шановну Комісію по журналістській етиці якомога швидше вирішити питання перебування пана Резнікова на посаді міністра оборони.

Оскільки державні органи, відповідальні за звільнення пана Резнікова та контроль дільності Міноборони самоусунулись від необхідних рішень, і крім журналістів боротися з корупцією та наводити лад у Міноборони нема кому, це розуміє та цього вимагає сам міністр оборони.

Автор : Юрій Бутусов
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Зеленський повертається до звичної моделі класичного «Кварталу».
16:10
Політика
Зеленський передбачає особистосту трагедію для себе після втрати повноважень.
10:20
Опінії
Офіс Президента України невпинно перетворюється на адміністрацію ґауляйтера Малоросії. Блазні з «Кварталу 95» банкують в останнє
вчора, 20:32
Політика
«Слуга неукраїнського народу» і вірний прислужник олігархів давно осів на Мальдівах. Йому байдужа доля України, бо гроші ближчі до тіла.
20 лютого, 21:49
Політика
Міркування про деякі медійні технології, які нам створюють образи «близьких до народу й турботливих слуг». Або ж про їхню «героїзацію».
20 лютого, 20:30
Політика
На церемонії підписання були присутні представники дипломатичних відомств України та Німеччини. Що там робить Андрій Єрмак?
16 лютого, 17:00