Голова держави Єрмак призначив Подоляка куратором росопозиції

ПОЛІТИКА
26 травня, 11:15
Голова держави Єрмак призначив Подоляка куратором росопозиції
Фото: 24 Канал

Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.

Свідченням цього є незаконне проведення у Львові горезвісного Форуму російської опозиції під патронатом радника Офісу Президента Михайла Подоляка. Таку думку висловив директор Інституту світової політики, кандидат політичних наук Євген Магда.

Скандальний захід відбувся 22-23 травня без сповіщення міського голови Львова і давнього бізнес-партнера олігарха Міхаіла Фрідмана. Андрій Садовий навіть направив запит у «відповідні органи» задля з'ясування всіх обставин події, яка збурила суспільство.

«У нас існує дещо викривлене поняття політичної відповідальності та політичного впливу. Тому присутність Михайла Подоляка на цьому «форумі» у Львові у такій ситуації є символічною. Можу зробити висновок, що Подоляк є свого роду куратором, не знаю якого ступеня формальності, російської та білоруської опозиції. От лишень подібних заходів білоруської опозиції за безпосередньої участі Подоляка я в Україні не пригадаю», — заявив Євген Магда.

Проведення вищезгаданого заходу у Львові, який роками позиціювався як твердиня бандерівського руху, говорить про те, що дуже багато хто вірить у модель «прекрасної росії майбутнього» навіть без лідера Алєксєя Навального. Цей заздалегідь провальна акція перекреслює зусилля українців та поневолених Москвою народів на власний державний суверенітет і геополітичну суб'єктність.

Так, зокрема, у Лізі Вільних Націй, сформованої весною 2022 року у Києві, вважають лояльне ставлення Зе-влади до подібних з'їздів критиків путіна інформаційним шумом, за яким стоїть порожнеча. Ходорковскій, Фєйґін, Пономарьов та інші «хорошие русскіє» використовують українців у своїх меркантильних цілях.

Між Банковою в особі Андрія Єрмака та самозваною «російською опозицією» існує консенсус, який полягає у наступному: зберегти імперію під виглядом її майбутньої демократизації та лібералізації. Саме тому у лавах українського війська командування відмовляється формувати батальйони із представників поневолених народів, а ті, що були створені раніше, поспіхом ліквідуються.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що злодії, які знекровлюють Україну, пхнуть ухилянта на другий термін. Вибори в Україні проведуть лише після того, як офіційно закінчиться війна проти РФ.

Читайте також:
Світ
Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
24 квітня, 12:37
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53