Колишній голова Гадяцької РДА незаконно передав триста гектарів – прокуратура

ПОЛТАВА
22.11.2014, 10:53
Колишній голова Гадяцької РДА незаконно передав триста гектарів – прокуратура

Прокуратура вимагає визнати недійсними документи, якими у користування приватнику було передано 295 га землі яка належала громаді району Полтавської області.

Прокуратура Гадяцького району в порядку господарського судочинства пред’явила позов про визнання недійсними розпоряджень одного з попередніх головів Гадяцької районної державної адміністрації, договорів оренди та звільнення земельних ділянок загальною площею 295 га, вартість яких понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Приводом для позову, ідкться в повідомленні, стали результати перевірки, під час якої було встановлено, що райдержадміністрація додатковими угодами про поновлення договорів оренди передала у користування одному з приватних акціонерних товариств земельні ділянки без виготовлення та затвердження у визначеному законодавством порядку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00