Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»

ПОЛТАВА
10.09.2020, 09:29
Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»
Фото: Facebook

Незадовільний стан ландшафтного заказника "Гора Пивиха" продовжує здіймати розголос громадськості.

Як заявив на своїй сторінці у Facebook голова Градизької селищної ради Мирослав Носа, вина за неконтрольовані дії відпочивальників лежить на чиновниках Кременчуцького лісництва.

Адже туристична принада Глобинського району і найвища точка Полтавщини є державною власністю.

«Землекористувачем заказника місцевого значення з 1994 року і до нині є ДП "Кременчуцький лісгосп", а розпорядником — Полтавська обласна державна адміністрація. Фактично, за 26 років не виконувалося дотримання жодних обмежень, які чітко прописані в положенні про Пивиху. Наразі це виглядає як безвідповідальне, однобоке споживання лімітованого ресурсу, яким є природа гори, її ландшафт, флора і фауна», — відзначив голова Градизької селищної ради.

Водночас Мирослав Носа не забув дорікнути у безвідповідальності й сільській раді сусідніх Недогарок.

«Керівництву Недогарківської ОТГ, до якої входить 50% гори, розуму вистачило тільки прийти на оглядовий майданчик і встановити на Пивисі прапор. Пожежі, сміття, обвали їм нецікаві», — прокоментував ситуацію голова Градизької селищної ради.

Станом на тепер, відповідно до погодження з Екологічною інспекцією в Полтавській області, лісники вже проводять санітарну чистку сухих і повалених дерев на території заказника.

Читайте також:
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45