Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»

ПОЛТАВА
10.09.2020, 09:29
Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»
Фото: Facebook

Незадовільний стан ландшафтного заказника "Гора Пивиха" продовжує здіймати розголос громадськості.

Як заявив на своїй сторінці у Facebook голова Градизької селищної ради Мирослав Носа, вина за неконтрольовані дії відпочивальників лежить на чиновниках Кременчуцького лісництва.

Адже туристична принада Глобинського району і найвища точка Полтавщини є державною власністю.

«Землекористувачем заказника місцевого значення з 1994 року і до нині є ДП "Кременчуцький лісгосп", а розпорядником — Полтавська обласна державна адміністрація. Фактично, за 26 років не виконувалося дотримання жодних обмежень, які чітко прописані в положенні про Пивиху. Наразі це виглядає як безвідповідальне, однобоке споживання лімітованого ресурсу, яким є природа гори, її ландшафт, флора і фауна», — відзначив голова Градизької селищної ради.

Водночас Мирослав Носа не забув дорікнути у безвідповідальності й сільській раді сусідніх Недогарок.

«Керівництву Недогарківської ОТГ, до якої входить 50% гори, розуму вистачило тільки прийти на оглядовий майданчик і встановити на Пивисі прапор. Пожежі, сміття, обвали їм нецікаві», — прокоментував ситуацію голова Градизької селищної ради.

Станом на тепер, відповідно до погодження з Екологічною інспекцією в Полтавській області, лісники вже проводять санітарну чистку сухих і повалених дерев на території заказника.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43