Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»

ПОЛТАВА
10 вересня, 09:29
Голова Градизької селищної ради: «За долю Пивихи відповідає Кременчуцький лісгосп»
Фото: Facebook

Незадовільний стан ландшафтного заказника "Гора Пивиха" продовжує здіймати розголос громадськості.

Як заявив на своїй сторінці у Facebook голова Градизької селищної ради Мирослав Носа, вина за неконтрольовані дії відпочивальників лежить на чиновниках Кременчуцького лісництва.

Адже туристична принада Глобинського району і найвища точка Полтавщини є державною власністю.

«Землекористувачем заказника місцевого значення з 1994 року і до нині є ДП "Кременчуцький лісгосп", а розпорядником — Полтавська обласна державна адміністрація. Фактично, за 26 років не виконувалося дотримання жодних обмежень, які чітко прописані в положенні про Пивиху. Наразі це виглядає як безвідповідальне, однобоке споживання лімітованого ресурсу, яким є природа гори, її ландшафт, флора і фауна», — відзначив голова Градизької селищної ради.

Водночас Мирослав Носа не забув дорікнути у безвідповідальності й сільській раді сусідніх Недогарок.

«Керівництву Недогарківської ОТГ, до якої входить 50% гори, розуму вистачило тільки прийти на оглядовий майданчик і встановити на Пивисі прапор. Пожежі, сміття, обвали їм нецікаві», — прокоментував ситуацію голова Градизької селищної ради.

Станом на тепер, відповідно до погодження з Екологічною інспекцією в Полтавській області, лісники вже проводять санітарну чистку сухих і повалених дерев на території заказника.

Читайте також:
Цю хворобу без перебільшення можна вважати найважливішою і найнебезпечнішою.
14 вересня, 08:36
Найбільшу науково-дослідну колекцію субтропічних плодових культур відкритого ґрунту заклали у Хорольському ботанічному саду.
02 вересня, 10:26
Депутати Нехворощанської сільської ради погодили створення природоохоронного заказника "Світлівщина".
15 серпня, 08:49
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
13 серпня, 13:44
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48