Голова Полтавської облради виступив на захист малокомплектних шкіл

ПОЛТАВА
01.09.2016, 14:52
Голова Полтавської облради виступив на захист малокомплектних шкіл

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький підтримав малокомплектні школи Полтавської області, завітавши на свято Першого дзвоника до Стовбодолинського НВК Новосанжарського району та Потічанської ЗОШ І-ІІ ступенів Решитилівського району.

Посадовець підкреслив, що немає маленьких шкіл і людей. Попри малу кількість учнів школи активні та продовжують розвиток. Щоби підтримати заклади, голова облради поповнив новим принтером матеріально-технічну базу Стовбодолинсько НВК. Потічанська школа отримала спортивний майданчик. Також на базі закладу невдовзі організують тренажери. Про це Олександр Біленький написав у своєму Фейсбуці.

– Не було у селі Потічок Решетилівського району дитячого майданчика. Як наче у селі Потічок немає дітей. А малеча є - місцева школа малокомплектна, та до НВК цього року пішли 56 учнів, і трійко - до першого класу. Простіше за все закрити на це очі, ліквідувати навчальний заклад... Ламати не будувати. Не говорили про те, як буде добре у опорних школах – а просто взяли і подарували Потічку дитячий майданчик. На черзі – спортивна антивандальна тренажерка. Великі справи починаються з маленьких кроків, – Біленький.

Також посадовець здивувався, що в Стовбодолинського НВК з 26 першокласниками є власний сайт та поставив риторичне питання про недоцільність реорганізації школи в рамках політики МОНу щодо створення опорних шкіл та закриття малокомплектних закладів. 

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18