Голова правління «Надр України» їде до Львова за безцінь продавати Будинок книги – ЗМІ

ЕКОНОМІКА
06 липня, 22:53
Візитка «міста Лева» – Будинок книги
Візитка «міста Лева» – Будинок книги
Фото: kray.org.ua

Щасливим власником будинку Шпрехера може стати сірий кардинал «Свободи» Ігор Кривецький.

Інформація, яка вже досить давно мусується в центральних ЗМІ України про підготовку до продажу історичної будівлі «Будинку книги» (відомої зокрема, як будинок Шпрехера, – ред.), що розміщена в центрі Львова на пл.Міцкевича, 8, отримала несподіване продовження, передає видання Гал-інфо.

Так, завтра, 7 липня, до Львова з терміновим візитом прибуває Голова правління ПрАТ «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич. На порядку денному візиту чиновника до Львова одне питання: переконати колектив підприємства ДП «Західукргеологія», якому де-юре належить будівля, підтримати продаж будівлі «Будинку книги».

Повідомляється, що збори трудового колективу ДП «Західукргеологія» заплановані на 10:00, 7 липня.

Нагадаємо, раніше журналісти українських видань, зокрема «Цензор.НЕТ», повідомляли, що для реалізації масштабної корупційної схеми доводиться до банкрутства держпідприємство ДП «Західукргеологія» НАК «Надра України».

«Доводячи до банкрутства стратегічно важливе підприємство, 21 квітня Глава Держгеонадр Опімах підписав наказ про оцінку майна ДП «Західукргеологія» з метою подальшого продажу підприємства, що володіє Тинівським родовищем багатим на газ. Поміж майна, яке буде розпродано, названий історичний будинок Шпрехера у Львові, відомий ще і як візитка міста і знаходиться серед охоронюваних пам'яток ЮНЕСКО».

«З огляду на поспішність, ймовірно, продаж спланований в інтересах дуже впливових людей» – припускають журналісти «Цензору».

Журналісти також розкривають деталі корупційної операції: в умовах карантину і падіння ринку нерухомості пам'ятник культури продадуть не більше ніж за 2 млн доларів, тоді як ринкова вартість будівлі становить не менше 10 млн доларів.

Щодо авторитетних людей, імена яких журналісти не називають, то за даними кількох непов'язаних між собою джерел мова йде про сірого кардинала партія «Свобода» Ігоря Кривецького, відомого в певних колах як «Пупс».

До речі, «Пупс», за інформацією джерел, за останні роки серйозно зблизився з Петром Порошенком чим і пояснюються «надуті» рейтинги останнього на Львівщині.

Читайте також:
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
вчора, 14:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
вчора, 11:14
Депутат-українофоб і прислужник Арсена Авакова з Полтави вкотре опинився у центрі скандалу через брехню про власні статки.
31 липня, 12:02
Під час блискавичної спецоперації Державного бюро розслідувань у центрі Полтави затримали трьох осіб.
31 липня, 10:48
Фігурантами виявилися співробітники внутрішньої безпеки Головного управління Національної поліції у Полтавській області.
30 липня, 17:27
Історія про те, як Полтавське КАТП 1628 самоскид купувало.
30 липня, 16:05