Голова Спілки вірмен України володіє активами телеканалу «НАШ»

20 лютого, 14:26
Голова Спілки вірмен України володіє активами телеканалу «НАШ»
Фото: Aspekty

Соратник президента-втікача Януковича вірменин Вілен Шатворян є фактичним власником рупора Кремля в Україні.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив політик і публіцист Дмитро Корчинський, коментуючи ситуацію довкола Шарія і Медведчука.

За словами керівника партії "Братство", Шатворян не поїхав торік до Карабаху захищати вірмен, а продовжував свою боротьбу проти українців, захищаючи інтереси Кремля зі студії каналу "НАШ".

«Шатворян воює з українцями він давно. Інтереси ж вірмен йому менш цікаві, ніж інтереси московитів. Він був одним із народних депутатів, які підписали "Звернення депутатів від Партії регіонів і КПУ до польського Сейму" з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів". У 2014-муі і 2019-му обирався до Верховної Ради від "Опозиційного блоку", але програв конкуренцію іншим агентам Москви», — написав Дмитро Корчинський.

На сьогодні вітчизняні спецслужби досі не зацікавилися вказаною особою, яка відверто працює на ворога і окупанта проти України.

«Питання до СБУ: чому пєтуШарію висунуто підозру, а Шатворяну з Мураєвим не висунуто?», — слушно запитує лідер партії "Братство".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у соцмережах висміють нетрадиційні сексуальні пригоди депутата від ОПЗЖ Магомедова.

Читайте також:
Громадяни України, які планують уникнути призову до лав Збройних Сил, можуть добровільно стати "гарматним м'ясом" путінської Московії.
29 квітня, 13:04
Огляд подій минулого тижня.
20 квітня, 09:12
Гармати й танки в змозі забезпечити успіх у війнах ХХІ століття лише на третину, це добре засвідчив торішній 44-денний конфлікт за Карабах.
30 березня, 10:48
Затриманий в Москві “терорист”, виявився відомим письменником.
25 березня, 17:07
Позов базується на матеріалах зібраних працівниками СБУ.
11 березня, 14:34
"Занадто багата фантазія, зовнішня істероїдна припадлива химерність, порушення логіки..."
28 січня, 20:29