Голова тендерного комітету злив 240 мільйонів на тубдиспансер

ПОЛТАВА
10.10.2014, 17:00

Управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації 15 січня уклало угоду з ТОВ «Промпостач І К» на будівництво (третя черга, корегування) протитуберкульозного диспансеру на 350 ліжок по вул.Київське Шосе, 1в, у селі Супрунівка Полтавського району Полтавської області. Вартість угоди складає 238,48 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи фінансуються з місцевих бюджетів і мають бути проведені до 2016 року.

Йдеться про завершення будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру для дорослих, що включає будівництво головного корпусу, до складу якого входять діагностичний та палатний блоки, харчоблок, споруди знезараження стічних вод, дизельної електростанції та прибудови до існуючої котельні з її переоснащенням.

Також договором передбачено закупівлю техніки і меблів. Зокрема придбають холодильники, електроплити, лабораторні і лікарняні столи і тумби, стелажі, шафи, стільці, кушетки, ліжка, інгалятори, лікарняні ліфти та ін.

Засновником фірми «Промпостач І К» є Сергій Стрижак, а директором Юрій Петрик відомий як власник ПП «Юріс-Будінвест» до кінця 2012 року. Відомо, що Юрій Петрик заснував «Юріс-Будінвест» у 2007 році разом із Сергієм Івановичем Шульгою. Людина з таким ПІБ є начальником Управління капітального будівництва Полтавської ОДА, головою комітету конкурсних торгів на цьому тендері. Згодом Шульга вийшов зі складу засновників цієї фірми.

Також у протоколі розкриття конкурсних пропозицій фірма «Промпостач І К» вказала телефон (0532) 613-730, що вказувало як контактний на торгах і ПП «Промміськбуд», першозасновником якого також був Сергій Шульга.

Конкурентами на торгах були полтавське ТОВ «Акватерм» Ірини Лукашової і ПрАТ «Київбудінвест» Володимира Петрука.

У «Віснику державних закупівель опубліковано дані про підряди фірми «Промпостач І К» на суму 254,78 млн грн., «Юріс-Будінвест» – на 4,36 млн грн., «Промміськбуд» – на 2,57 млн грн. Також підряд на ремонт обласної філармонії за 3,83 млн грн. отримало ТОВ «Доломіт – Буд», яке очолює Михайло Верхола, що був співзасновником «Промміськбуд» і «Юріс-Будінвест».

На будь яке зусилля наших громадян покращити своє майбутнє, чиновники завжди знаходять засоби викорастати ці зусилля в своїх інтересах. Чомусь гроші платників податків завжди знаходять своє місце в кишенях урядовців. Їхня совість і жадність нагадує психопатів, яких не турбують життя "простих смертних". Скільки людей мають загинути, щоб ці нелюди зрозуміли вартість життя?!  

Останній Бастіон продовжує рослідування наслідків цих махінацій. 


Дякуємо за матеріал інформаційному виданню "Наші Гроші". 


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00