Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера

КРИМІНАЛ
26.06.2023, 11:30
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера

Голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови ВЦА викрили «на гарячому»

НАБУ і САП затримали голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

Також за ці кошти вони обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед цим ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році. Сума неправомірної вигоди становила 5-10% «відкату» за повернення заборгованості за виконані роботи. Не дивлячись на те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та допомагав армії, можновладці все одно вимагали виплатити хабар.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_1Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_2Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_3Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_4Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_5Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вимагав кошти у бізнесмена-волонтера_6

Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали «на гарячому». Вирішується питання про повідомлення про підозру. Попередня кваліфікація – ч.4 ст.368 КК України.

"Розслідування цих фактів НАБУ і САП розпочали за заявою громадянина, у якого затримані вимагали кошти.

Детективи і прокурори тримають у фокусі і здійснюють контроль за коштами, виділеними на відновлення", - зазначили в НАБУ.


Головою Тернопільської обласної ради є Михайло Головко. Він був народним депутатом декількох скликань.

Михайло Головко
Михайло Головко

Обрався за 164 округом від ВО "Свобода", але був позафракційним. Очолював міжфракційне депутатське обʼєднання "За тверезе майбутнє". Балотувався і у 2019 від того ж округу, але не пройшов.

До роботи в раді був бізнесменом, депутатом Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" двох скликань, у 2006 і 2007 висувався до Верховної Ради як "свободівець"-списочник.

Читайте також:
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
вчора, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41
Кримінал
ВАКС продовжив до 26 травня строк дії обов'язків, покладених на колишнього голову Полтавської ОДА Валерія Головка.
11 квітня, 15:18
Кримінал
Державі завдано збитків на 26 млн грн
11 квітня, 09:24