Головний націоналіст України не Бандера ?

ІСТОРІЯ
27 березня, 14:35
Головний націоналіст України не Бандера ?

Скиньте ваті, хай передасть Кисельову: "все х*ня, давай по новой".

Отже, російські пропагандисти, з вами грає редакція газети "Рідний Край" з Карлівки, Полтавська обл. Номер від 11 квітня 1943 року.

Примітка: натоді область і газета були під окупацією вермахту. Хто музику замовляв, зрозуміло. І от що земляки писали (правопис збережено):

"Такі імена вождів – основоположників націоналізмів ріжних народів як: Гітлер, Мусоліні, Кемаль – Ататюрк, Ген. Франко – відомі всім. Основоположником Українського націоналізму був Микола Міхновський, а першим вождем полковник Евген Коновалець, співтворець славних "Українських Січових Стрільців".

Внимание, вопрос (с): чому німці, нацистський режим, коли ознайомлював селян з терміном "український націоналізм", жодним словом не згадав Бандеру?

Натомість на росії зараз він – ключова фігура пропаганди так званого "нацизму" і "неонацизму".  Цікаво дослідити, чому саме з усіх фігур українського націоналізму росіяни взяли за медійну фігуру саме постать Степана Андрійовича?

Відповідь: тому що паляниця – это земляника. Тому що рівень кремлівських онуків Геббельса не дотягує, щоб відкрити який-небудь архів. Тому що міф не треба пояснювати. Знання вбиває міф.

Це було про хайпове. Тепер про корисне.

Натрапив на цікаву статтю, де людям намагалися пояснити, що таке націоналізм і навіщо він потрібен. Цікаво, що тодішні автори пояснюють фашизм, як "націоналізм в Італії". Хоча, це далеко не те саме. Прочитати першоджерело можна в статті "Хто такі націоналісти і за що вони борються":

Головний націоналіст України не Бандера ?_1

Автор : Сергій Нагорний
Читайте також:
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35