Головний націоналіст України не Бандера ?

ІСТОРІЯ
27.03.2022, 14:35
Головний націоналіст України не Бандера ?

Скиньте ваті, хай передасть Кисельову: "все х*ня, давай по новой".

Отже, російські пропагандисти, з вами грає редакція газети "Рідний Край" з Карлівки, Полтавська обл. Номер від 11 квітня 1943 року.

Примітка: натоді область і газета були під окупацією вермахту. Хто музику замовляв, зрозуміло. І от що земляки писали (правопис збережено):

"Такі імена вождів – основоположників націоналізмів ріжних народів як: Гітлер, Мусоліні, Кемаль – Ататюрк, Ген. Франко – відомі всім. Основоположником Українського націоналізму був Микола Міхновський, а першим вождем полковник Евген Коновалець, співтворець славних "Українських Січових Стрільців".

Внимание, вопрос (с): чому німці, нацистський режим, коли ознайомлював селян з терміном "український націоналізм", жодним словом не згадав Бандеру?

Натомість на росії зараз він – ключова фігура пропаганди так званого "нацизму" і "неонацизму".  Цікаво дослідити, чому саме з усіх фігур українського націоналізму росіяни взяли за медійну фігуру саме постать Степана Андрійовича?

Відповідь: тому що паляниця – это земляника. Тому що рівень кремлівських онуків Геббельса не дотягує, щоб відкрити який-небудь архів. Тому що міф не треба пояснювати. Знання вбиває міф.

Це було про хайпове. Тепер про корисне.

Натрапив на цікаву статтю, де людям намагалися пояснити, що таке націоналізм і навіщо він потрібен. Цікаво, що тодішні автори пояснюють фашизм, як "націоналізм в Італії". Хоча, це далеко не те саме. Прочитати першоджерело можна в статті "Хто такі націоналісти і за що вони борються":

Головний націоналіст України не Бандера ?_1

Автор : Сергій Нагорний
Читайте також:
Політика
Злочини та робота на росію Петрова з Івановим з «Ісландії», після якого СБУ вручить їм підозру в держзраді
06 березня, 17:09
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03.12.2023, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09.11.2023, 16:28