Головоломки німецької політики: мігранти напали на єврея-гомосексуаліста з «неонацистської» партії

СВІТ
01.08.2019, 07:42
Головоломки німецької політики: мігранти напали на єврея-гомосексуаліста  з «неонацистської» партії

25-річний мешканець Потсдаму Марвін Ф. піддався нападу двох мігрантів-мусульман.

При цьому Марвін є євреєм, відкритим гомосексуалістом та членом партії «Альтернатива для Німеччини», повідомляє «Голос Європи».

Попри свій гомосексуалізм, чоловік показово носить кіпу – традиційний головний убір юдеїв (слід зазначити, що Закон Мойсея передбачає за гомосексуалізм смертну кару).

Саме кіпа дозволила мігрантами ідентифікувати Марвіна як єврея. «Я всього лиш був одягнений у кіпу. Двоє молодих мусульман підійшли і крикнули до мене «Брудний єврей!», накинулися і плюнули в обличчя», пояснив чоловік.

Марвін одразу звернувся в поліцію, і та швидко розшукала винуватців інциденту – двох сирійців, які прибули до Німеччини як біженці.

Марвін Ф. із 2017 року є членом партії «Альтернатива для Німеччини», яку загал німецьких політиків та ЗМІ таврує як «правоекстремістську», «антисемітську» та, подекуди, «неонацистську».

Сам же чоловік заявляє, що приєднався до АдН «тому що жодна інша партія не турбується загрозами для єврейського та гейського життя, що походить від масової мусульманської імміграції».

Читайте також:
Світ
Ракетний удар по місцевості, де перебував чеченський лідер, завдано тієї миті, коли він розмовляв супутниковим телефоном із Москвою...
вчора, 07:00
Світ
Трамп уже має досвід послаблення федеральних обмежень на заборонені речовини.
19 квітня, 20:56
Світ
Міністерство війни США оцінило нестачу озброєнь і розпочав переговори з автоконцернами щодо виробництва боєприпасів і техніки.
16 квітня, 09:00
Світ
Удари Ірану лише пришвидшили приховану кризу ОАЕ, яка, мов іржа, роз’їдає «найбезпечнішу гавань» світу.
15 квітня, 16:21
Світ
Вірус CMNV раніше вражав лише рибу та креветок, однак тепер його виявили і в людей.
14 квітня, 16:19
Світ
Астронавти місії Artemis II отримують у середньому близько 152 258 доларів на рік.
14 квітня, 14:12