Головою Лубенської РДА призначили Сергія Сіряченка

ПОЛТАВА
11.03.2021, 15:30
Голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко
Голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко

Сьогодні звільнили двох голів райадміністрацій на Полтавщині і ще одного призначили на посаду.

11 березня Президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив двох керівників районів:  голову Кобеляцької районної державної адміністрації Дмитра Сироватку та голову Карлівської РДА Олександра Солодовника.

Інформацію опублікували на офіційному сайті офісу президента України.

Сьогодні Зеленський також призначив нового голову Лубенської райдержадміністрації. Ним став Сергій Сіряченко, який з 28 серпня 2020 року був виконувачем обов’язків голови.

Сергій Сіряченко раніше працював начальником Лубенського КП  «Житло» у Лубнах, був начальником відділу будівництва, архітектури та ЖКГ і головним архітектором. Із 25 травня 2016 року – перший заступник голови  Лубенської РДА.

З 17 липня на Полтавщині утворено 4 райони: Полтавський, Миргородський, Кременчуцький та Лубенський. Нагадаємо, до цього в області було 25 районів.
 

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.
25 березня, 17:57
Полтава
Як виявилося, перейменувати в ура-патріотичному угарі провулок довжиною 130 метрів на 3 обійстя дешевше, ніж заасфальтувати.
23 березня, 21:31
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
20 березня, 21:09
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Полтава
Мільйони гривень платників податків витрачаються на... талони на пальне, причому з переплатою, яка легко вираховується калькулятором.
07 березня, 20:55