Google почав здавати дані своїх користувачів владі Гонконгу

СВІТ
12.09.2021, 13:39
Google почав здавати дані своїх користувачів владі Гонконгу

В компанії запевняють, що жоден з випадків не пов’язаний з законом про національну безпеку Гонконгу

Google передав владі Гонконгу дані своїх користувачів після того, як в місті був прийнятий закон про національну безпеку. При цьому в компанії публічно заявляли про неможливість подібної співпраці.

За повідомленням видання Hong Kong Free Press, Google передав владі Гонконгу дані по трьох випадках, які стосувалися загрози життю і торгівлі людьми. За словами представників компанії, жоден з випадків не пов’язаний з законом про національну безпеку Гонконгу, тому в Google і пішли на такий крок.

Відзначається, що жодна зі світових технологічних компаній не співпрацює з Гонконгом після прийняття закону про національну безпеку. Згідно з документом, всі, хто закликає до відділення міста від Китаю, отримають довічний термін ув'язнення.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що провідний американський виробник фототехніки «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій, й надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.

Читайте також:
Війна
Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!
08 березня, 18:46
Війна
Кібервійна - одна з складових планів наступу ворога
25 лютого, 13:45
Світ
Зазначивши, що їх слід більше всього чекати від РФ.
23 лютого, 14:51
Війна
Їх планують провести весною 2022 року
18 лютого, 10:14
Війна
Постійні DDoS-атаки, здійснювані закордонними хакерами на урядові сайти України, коштують Кремлю всього кілька сотень доларів.
17 лютого, 12:27
Війна
Немає сумнівів у тому, що за атакою на українські ресурси стоїть саме Росія
16 лютого, 10:17