Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій

СВІТ
22.07.2021, 12:06
Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій
Фото: Deutsche Welle

Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.

Відповідний текст із вибаченнями владі комуністичного Китаю корпорація "Kodak" оприлюднила в Instagram, інформує видання "Hong Kong Free Press".

Попередньо представники компанії повністю зачистили корпоративну сторінку у соціальній мережі від критичних дописів на адресу Пекіна і викривальних знимків із репресованими уйґурами.

Також адміністрація "Kodak" залишила повідомлення у китайській системі WeChat, пообіцявши "тримати себе у руках" і надалі "поважати уряд та закони КНР", не публікуючи жодні коментарі політичного змісту.

«Упродовж тривалого часу наша компанія підтримувала добрі стосунки з китайським урядом і тісно співпрацювала з різними урядовими відомствами Китаю. Ми продовжуватимемо триматися цього обраного курсу. Перепрошуємо за непорозуміння», — написали у корпорації "Kodak".

Водночас щодо висвітлення протестів, пов'язаних із ліворадикальними уґрупованнями "Antifa" і "Black Lives Matter", американський виробник фототехніки не такий катеґоричний — постійно висловлює свою підтримку їхнім деструктивним діям, просуваючи гасла боротьби з "пануванням білої цисґендерної людини".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", урядовці США не рекомендують вести бізнес у Гонконзі через дії КНР.

Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій_1
Читайте також:
Світ
Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.
03.12.2021, 08:49
Світ
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10.11.2021, 08:01
Життя
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06.10.2021, 09:24
Світ
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08.09.2021, 07:59
Опінії
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30.08.2021, 09:37
Світ
Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.
19.07.2021, 08:48