Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій

СВІТ
22 липня, 12:06
Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій
Фото: Deutsche Welle

Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.

Відповідний текст із вибаченнями владі комуністичного Китаю корпорація "Kodak" оприлюднила в Instagram, інформує видання "Hong Kong Free Press".

Попередньо представники компанії повністю зачистили корпоративну сторінку у соціальній мережі від критичних дописів на адресу Пекіна і викривальних знимків із репресованими уйґурами.

Також адміністрація "Kodak" залишила повідомлення у китайській системі WeChat, пообіцявши "тримати себе у руках" і надалі "поважати уряд та закони КНР", не публікуючи жодні коментарі політичного змісту.

«Упродовж тривалого часу наша компанія підтримувала добрі стосунки з китайським урядом і тісно співпрацювала з різними урядовими відомствами Китаю. Ми продовжуватимемо триматися цього обраного курсу. Перепрошуємо за непорозуміння», — написали у корпорації "Kodak".

Водночас щодо висвітлення протестів, пов'язаних із ліворадикальними уґрупованнями "Antifa" і "Black Lives Matter", американський виробник фототехніки не такий катеґоричний — постійно висловлює свою підтримку їхнім деструктивним діям, просуваючи гасла боротьби з "пануванням білої цисґендерної людини".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", урядовці США не рекомендують вести бізнес у Гонконзі через дії КНР.

Подвійні стандарти: корпорація «Kodak» вибачилася перед КНР за висвітлення репресій_1
Читайте також:
Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.
19 липня, 08:48
45-річного жителя Сеґежи намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за історичні дописи у соціальних мережах.
14 липня, 12:42
Департамент транспорту російської столиці оголосив про початок тестування технолоґії оплати проїзду за допомогою системи "Face Pay".
13:42
Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.
11:15
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
09:37
Фахівці Dynamics Robotics Laboratory організували 5-кілометровий марафон робота Cassie.
вчора, 19:30