Гордон попрощався з київською «Солідарністю»

УКРАЇНА
11.11.2016, 08:00
Гордон попрощався з київською «Солідарністю»

Відомий журналіст Дмитро Гордон добровільно склав повноваження депутата Київради. Про відмову від мандата він заявив 10 листопада на засіданні міської ради, передає «Гордон».

Своє рішення журналіст пояснив тим, що втомився від підкилимних ігор і депутатів, що займаються рішенням винятково особистих проблем.

–Я третій рік депутат Київради, і постійно бачу в цьому залі деструктивну, руйнівну поведінку деяких депутатів і фракцій. У них насамперед власні інтереси. Вони прийшли сюди за одним – за будь-яку ціну набити собі кишені. Штучні скандали, проплачені активісти і мітинги, підкилимні інтриги, брехня і цинізм – ось арсенал їхніх дій. У мене одне життя, я самодостатня творча людина, і брати участь в цьому балагані не маю жодного бажання – пояснив причину самовідводу екс-депутат.

При цьому він заявив, що вважає Віталія Кличка найкращим міським головою в історії Києва, і подякував очільнику за все зроблене для міста.

Нагадаємо, що Гордон обрався до Київради навесні 2014 як самовисуванець від Подолу. Він підтримував провладну в міськраді фракцію «БПП-Солідарність».

За інформацією Романа Миневича для «Вгороде»