Горе окупантів...

СВІТ
07 травня, 17:27
Горе окупантів...

У батьків-організаторів "спецоперації" зламалися всі плани тріумфу до сакрального дня 9 травня

Вождь обдурений та обпльований своєю камарильєю. Поки що його крах замаскований відсутністю чіткого прояснення завдань вторгнення в Україну. Розмиті категорії "демілітаризація", "денацифікація", "превентивна війна" та "захист республік Донбасу" – незрозумілі для дрімучого електорату.

Але цвинтарні ділянки, що розростаються повсюдно, з новими могилами під прапорами ЗС рф і чутки про загальну мобілізацію не вселяють оптимізму.

Вторгнення зупинилося, ракетний терор виснажує нескінченні арсенали росармії, світ дедалі більше консолідується проти скаженої росії, а санкції добивають загасну економіку. "Не до жиру, быть бы живу", - прозирає в думках росіян.

"Хоч би війна зовсім не перекинулася на російське прикордоння", - все частіше звучить на російських кухнях від Смоленська до Ростова.

Паралізуюча невизначеність усередині путінської бюрократичної машини, втрата віри народу в месіанську роль вождя та успіхи його "великих задумів" по Україні сіють особливо сильну паніку та сум'яття серед кураторів окупованих територій, маріонеткових ватажків квазіреспублік і новоявлених колаборантів.

Схоже, ніхто не може дати зрозумілої відповіді, що чекає на відкушені російськими окупантами території. Після того, як "другу армію світу" розбили під Києвом і вона, обнулена, ганебно ротувалась додому через Білорусь, статус усіх інших тимчасово окупованих територій висить на волосині.

По-перше, численні куратори у Кремлі по-різному бачать майбутнє захоплених земель. Спочатку, за планом Суркова, мала бути створена "Новороссия". Але творець ідеї вкрав багато бюджетних грошей і тепер сумує під арештом. Потім з'явилася концепція "ХерНР" на базі фейкового референдуму, як раніше в "ДНР" та "ЛНР", але її забракували через безліч факторів. Зокрема, через неповну окупацію Донецької, Луганської та Запорізької областей.

А креативники Шойгу викинули план коридору від "ДНР" до "ПМР", але все вперлося в Одесу та Миколаїв.

По-друге, поведінка окупантів на захоплених територіях показує, що вони взагалі неспроможні нічого створити. Мародерство – це стеля управлінських талантів Пушиліна, Пасічника, Сальдо та іншої наволочі. Фактично, будь-який задум Кремля з такими виконавцями приречений на оглушливий провал.

Тому тепер сидять маріонетки та колаборанти на зраді в очікуванні зачистки з боку ЗСУ. У Кремлі також панує цілковита плутанина.

Кіндер-гауляйтер Кирієнко, повернувшись до Москви, привіз путіну доповідь із такими цифрами, необхідними на відновлення Маріуполя та підконтрольної рф території Донбасу, що Кремль одразу викинув у медіа-поле тему відкриття посольств "республік" у Москві.

"Посли" "ЛНР" та "ДНР" Мірошник і Макєєва вручили заступнику голови російського МЗС Руденку копії вірчих грамот.

Новина про чергове дно російських дипломатичних "успіхів" йде в розріз з риторикою функціонера "ЕР" Турчака, який, на відміну від Кирієнка, продовжив піар-тур окупованими територіями.

Поки МЗС рф зміцнює самостійність "ЛДНР", Турчак заспокоює тремтячого зрадника Сальдо словами: "Росія залишиться в Херсонській області назавжди". Але це послання потрібно для того, щоб хоч трохи підбадьорити колаборанта, який, побачивши грабунок Херсонської області, росіянами зовсім у цьому не впевнений. Тим більше знаючи долю перших ватажків "ДНР" Захарченка та "ЛНР" Болотова, Сальдо не позаздриш.

Фактично, він стовідсотковий двосотий сакрал, необхідний для міфу про "ХерНР".

До речі, про "посольства" "ЛДНР" у Москві. За наявними даними, вони потрібні на крайній випадок. У разі звільнення українською армією Донбасу на їхній базі створять уряди у вигнанні. На тлі долі Сальдо – не найгірший варіант для Пушиліна та Пасічника

Читайте також:
Війна
Андрій Туз передав окупантам список українських патріотів Енергодара
24 червня, 10:55
Війна
На території тимчасово окупованої російськими загарбниками Бердянської громади кількісно побільшало сепаратистів і колаборантів.
18 червня, 20:12
Війна
Майно Соціалістичної партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, буде передане державі.
15 червня, 13:51
Війна
20-річну уродженку тимчасово загарбаного росіянами Маріуполя Аміну Афанасьєву "призначили" керівником молодіжного угруповання "ДНР".
31 травня, 21:45
Виміри
Частина перша: кровососи та спиногризи
23 травня, 11:15
Політика
Депутат Херсонської облради від ОПЗЖ Едуард Репілевський співпрацює з окупантами
19 травня, 12:05