Граємо у «перевідного дурака»

Опінії
26.07.2022, 14:39
Граємо у «перевідного дурака»

Не тратьте, браця, сили, спускайтеся на дно

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Те, що грою у «перевідного дурня» захоплюються картярі переважно на расєї, будемо вважати не сенсотвірним, не провідним і не визначальним  чинником – чехи грають у «чеського дурака», то що? У вільний від роботи час і наш брат залюбки тасує колоду під «підкидного» чи «простого». Інтелігенція поведена на покері і преферансі – у тих колах, якщо не знаєшся на прикупах, вістах і блакитних мізерах, заплюють. 

Ба, є категорії, які бавляться «дурнем» й у робочий час! Ті ж пожежники, якщо не горить, чи працівники жеків, якщо «тільки капотить».

Суттєво змінюється «розпис», коли у підкидного грається очільництво. А надто у часи, коли і горить, і труби – мотлох. 

У справі екс-голови Управління Служби безпеки України в Криму Олега Кулініча та колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, котрим «пташенята гнізда Ванюхи-однокласника» інкримінують пособництво рашистам у швидкому захопленні Українського Півдня, офіс'Зе вирішив теж скористатися родзинкою перевідного дурня.

Для колег, котрі віддають перевагу шаху з матом, великому тенісу чи тим же нардам – народній грі «осіб кавказької національності», пояснюємо: заковика перевідного дурака – у можливості перекласти відповідальність на сусіда. Немає чим відбиватися – кидай на стіл шістку «по масті» і нехай кум метикує, яким макаром зручніше виконати настанову Івана Франка: «Не тратьте, браця, сили, спускайтеся на дно».

Виявилось, що саме ці двоє – Кулініч і Сівкович, у червні 2019 року (чи не на другий день після інавгурації Кварталу на царство) були завербовані фсб і удвох здали Південь, приховавши плани рашистів від керівництва СБУ і держави. Пояснювати ж те, що з жовтня 2021 року цьому недолугому керівництву увесь світ кричав про неминучу війну і батальйонні групи орків вздовж усього кордону, правилами перевідного дурня не передбачене. Кинули на стіл шістки по масті.

Біда нашої воюючої країни у тому, що господарі кротячої сховки мають у рукаві ще один козир з перевідного: у грі дозволено стороні, яка відбивається, лише показати козирну шістку! Достатньо демонстрації – і відповідальність на сусідові!

Ось вам ще один епізод з картярського столу.

Квартал хвацько продемонстрував буцімто очищення – заступника секретаря РНБО, начальника комітету по розвідці при президенті Руслана Демченка, одну з найскандальніших осіб в зеленому баговинні, відкритого колаборанта, співавтора Харківських угод про здачу Криму, першого заступника міністра МЗС часів Януковича усунуто з посад за правилами перевідного дурака.

Щоправда, ще один звіздун ОП з ментальністю пубертата (згадайте його «дуркування» з Монументом Вашингтону!), спікер Зе Сергій Нікіфоров самовіддано упав на амбразуру, прикриваючи агента щурячого впливу: «Ми наразі всі працюємо на межі наших можливостей. Велике фізичне та моральне навантаження. На жаль, стан здоров'я пана Демченка не дає йому змоги нині працювати з таким навантаженням… Що стосується всього іншого, то пан Демченко всю свою професійну та дипломатичну кар'єру служив вірою та правдою Україні. Будь-які згадки про якісь чутки та плітки, безпідставні обвинувачення тут недоречні».

Граємо у «перевідного дурака»_1

І не поодсихають вам язики, блюдолизи?!

Читайте також:
Опінії
У посольстві США в Україні вже гучно реготали зі змісту цього шедевру Криворізької юридичної школи (підозри Ігорю Коломойському)
11 вересня, 06:45
Опінії
А ще ж було літо 2014 року, коли з «Привату» вивели $1,8 мільярда доларів
07 вересня, 16:07
Кримінал
Наступне засідання відбудеться 25 вересня. До цього часу олігарх перебуватиме в СІЗО.
06 вересня, 11:35
Політика
Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.
05 вересня, 08:08
Політика
Зеленський підтвердив звільнення Резнікова
04 вересня, 10:24
Блоги
Коломойському по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки
04 вересня, 08:10