Граємо у «перевідного дурака»

Опінії
26.07.2022, 14:39
Граємо у «перевідного дурака»

Не тратьте, браця, сили, спускайтеся на дно

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Те, що грою у «перевідного дурня» захоплюються картярі переважно на расєї, будемо вважати не сенсотвірним, не провідним і не визначальним  чинником – чехи грають у «чеського дурака», то що? У вільний від роботи час і наш брат залюбки тасує колоду під «підкидного» чи «простого». Інтелігенція поведена на покері і преферансі – у тих колах, якщо не знаєшся на прикупах, вістах і блакитних мізерах, заплюють. 

Ба, є категорії, які бавляться «дурнем» й у робочий час! Ті ж пожежники, якщо не горить, чи працівники жеків, якщо «тільки капотить».

Суттєво змінюється «розпис», коли у підкидного грається очільництво. А надто у часи, коли і горить, і труби – мотлох. 

У справі екс-голови Управління Служби безпеки України в Криму Олега Кулініча та колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, котрим «пташенята гнізда Ванюхи-однокласника» інкримінують пособництво рашистам у швидкому захопленні Українського Півдня, офіс'Зе вирішив теж скористатися родзинкою перевідного дурня.

Для колег, котрі віддають перевагу шаху з матом, великому тенісу чи тим же нардам – народній грі «осіб кавказької національності», пояснюємо: заковика перевідного дурака – у можливості перекласти відповідальність на сусіда. Немає чим відбиватися – кидай на стіл шістку «по масті» і нехай кум метикує, яким макаром зручніше виконати настанову Івана Франка: «Не тратьте, браця, сили, спускайтеся на дно».

Виявилось, що саме ці двоє – Кулініч і Сівкович, у червні 2019 року (чи не на другий день після інавгурації Кварталу на царство) були завербовані фсб і удвох здали Південь, приховавши плани рашистів від керівництва СБУ і держави. Пояснювати ж те, що з жовтня 2021 року цьому недолугому керівництву увесь світ кричав про неминучу війну і батальйонні групи орків вздовж усього кордону, правилами перевідного дурня не передбачене. Кинули на стіл шістки по масті.

Біда нашої воюючої країни у тому, що господарі кротячої сховки мають у рукаві ще один козир з перевідного: у грі дозволено стороні, яка відбивається, лише показати козирну шістку! Достатньо демонстрації – і відповідальність на сусідові!

Ось вам ще один епізод з картярського столу.

Квартал хвацько продемонстрував буцімто очищення – заступника секретаря РНБО, начальника комітету по розвідці при президенті Руслана Демченка, одну з найскандальніших осіб в зеленому баговинні, відкритого колаборанта, співавтора Харківських угод про здачу Криму, першого заступника міністра МЗС часів Януковича усунуто з посад за правилами перевідного дурака.

Щоправда, ще один звіздун ОП з ментальністю пубертата (згадайте його «дуркування» з Монументом Вашингтону!), спікер Зе Сергій Нікіфоров самовіддано упав на амбразуру, прикриваючи агента щурячого впливу: «Ми наразі всі працюємо на межі наших можливостей. Велике фізичне та моральне навантаження. На жаль, стан здоров'я пана Демченка не дає йому змоги нині працювати з таким навантаженням… Що стосується всього іншого, то пан Демченко всю свою професійну та дипломатичну кар'єру служив вірою та правдою Україні. Будь-які згадки про якісь чутки та плітки, безпідставні обвинувачення тут недоречні».

Граємо у «перевідного дурака»_1

І не поодсихають вам язики, блюдолизи?!

Читайте також:
Політика
Складність війни для нас полягає ще й тому, що крім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Нині тил гниє зсередини.
18 липня, 20:34
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45