Григорій Гринь стає першим

Виміри
29 січня, 19:02

Григорій Гринь, інтелекту якого заздрили Енштейн з Епштейном, стає єдиним кандидатом на посаду прокурора Полтавської області

Про це стало відомо журналістам Останнього Бастіону з проінформованих джерел на знімальному майданчику серіалу "Прокуратура 2023".

Як зазначає джерело, прокурор Олег Плескач, на співбесіді у 317 кабінеті не надав вагомих аргументів голові конкурсної комісії, внаслідок чого увага до його персони була безнадійно втрачена, всупереч обіцянкам першого місця і похвальної грамоти від заступника ОП.

Враховуючи ситуацію з колишнім першим заступником прокурора Полтавської області, а також інформацію про те, як після працевлаштування (після кастингу) дружини прокурора прокуратури Полтавської області помічницею судді, голова конкурсної комісії у своєму кабінеті вимагав в останньої задовольнити його сексуальні фантазії, ми боїмося навіть думати, що чекає претендентів на посаду прокурора, які, пройшовши співбесіду, обіймуть посаду.

За давніх-давен першого секретаря обкому партії комісія обирала, враховуючи не тільки численні фактори його здібностей, але і дивлячись на його взуття.

Часи змінюються.

Т.в.о. голови ОВА під час війни зазначає, що він не розуміється на військовій справі.

Актор Голобородько уявляє себе вселенським месією.

Прокурори, які повинні мати аналітичні, не кажучи уже про розумові здібності, бігають на співбесіди не до Генерального прокурора, демонструючи численні успіхи в розкритих справах, а до актора, який грає роль представника СБУ і ОП.

Пане Костін, розумні прокурори закінчилися ?

Далі буде

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Голова Терешківської ОТГ Віталій Турпітько знищив грейдером дорогу, яку, за власні кошти, побудували мешканці села Минівка.
12 березня, 08:25
Виміри
Дослухавшись до рекомендацій Останнього Бастіону, Олег Плескач у Шабат здійснив вояж до Києва.
31 січня, 14:55
Політика
Хто відповідає за гуманітарний напрямок у Полтавській ОВА ?
30 січня, 15:55