Григорій Гринь стає першим

29 січня, 19:02
Григорій Гринь стає першим

Григорій Гринь, інтелекту якого заздрили Енштейн з Епштейном, стає єдиним кандидатом на посаду прокурора Полтавської області

Про це стало відомо журналістам Останнього Бастіону з проінформованих джерел на знімальному майданчику серіалу "Прокуратура 2023".

Як зазначає джерело, прокурор Олег Плескач, на співбесіді у 317 кабінеті не надав вагомих аргументів голові конкурсної комісії, внаслідок чого увага до його персони була безнадійно втрачена, всупереч обіцянкам першого місця і похвальної грамоти від заступника ОП.

Враховуючи ситуацію з колишнім першим заступником прокурора Полтавської області, а також інформацію про те, як після працевлаштування (після кастингу) дружини прокурора прокуратури Полтавської області помічницею судді, голова конкурсної комісії у своєму кабінеті вимагав в останньої задовольнити його сексуальні фантазії, ми боїмося навіть думати, що чекає претендентів на посаду прокурора, які, пройшовши співбесіду, обіймуть посаду.

За давніх-давен першого секретаря обкому партії комісія обирала, враховуючи не тільки численні фактори його здібностей, але і дивлячись на його взуття.

Часи змінюються.

Т.в.о. голови ОВА під час війни зазначає, що він не розуміється на військовій справі.

Актор Голобородько уявляє себе вселенським месією.

Прокурори, які повинні мати аналітичні, не кажучи уже про розумові здібності, бігають на співбесіди не до Генерального прокурора, демонструючи численні успіхи в розкритих справах, а до актора, який грає роль представника СБУ і ОП.

Пане Костін, розумні прокурори закінчилися ?

Далі буде

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
НАЗК склало протокол про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на голову Полтавської військової адміністрації
09:55
Позиція
Зелені фахівці розпочали ремонт вулиць Полтави.
04 грудня, 15:45
Кримінал
Йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
16 листопада, 09:42
Політика
Новим очільником військової адміністрації призначено Філіпа Проніна.
10 жовтня, 17:17
Полтава
Туди поїдеш голову зламаєш, туди поїдеш ноги поламаєш, а ще поїдеш зламаєшся весь
14 серпня, 19:44
Виміри
Іван Баканов, колаборант та зрадник, наприкінці червня отримав у Полтаві свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю
17 липня, 15:50