Гройсман сьогодні інспектує дороги біля села, де ударно розкрадається ґрунт

ПОЛТАВА
20.06.2017, 07:21
Гройсман сьогодні інспектує дороги біля села, де ударно розкрадається ґрунт

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 20 червня ознайомиться зі станом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах у Полтавській, Кіровоградській та Київській областях, повідомили у прес-службі уряду.
Політик відвідає село Покровська Багачка Хорольського району, де проінспектує хід робіт з будівництва об’їзної дороги.

«Останній Бастіон» писав, що невідомі особи розкрадають ґрунт в особливо великих розмірах у Покровській Багачці під приводом будівництва дороги. 

ЧИТАЙТЕ: Як заробити 4 млн доларів, підробивши листа ДЗК

Для узаконення крадіжки зловмисники підробили документ ГУ Держгеокадастру в Полтавській області. Цей факт і інформація з власних джерел дозволили говорити, що до розкрадання причетні високопосадовці Полтавської ОДА.

В оригінальному документі начальник Гловного управління Держгеокадастру в Полтавській області Чувпило зазначає, що «Головне управління вважає за можливе використання та відведення вищезазначеної земельної ділянки у спосіб передбачений чинним законодавством». 

У підробці збережено ту саму дату й вихідний номер документа, але умисно змінено рішення Головного управління. Нібито воно за підписом керівника «не заперечує проти забору грунту (супісок, суглинок) при паралельному оформленні проекту землеустрою вказаної ділянки. Ця правка дала можливість третім особам безкарно розкрадати грунт в особливо великих об’ємах.   

Гнап Нерушима


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00