Гройсман знову взяв кілька мільйонів з бюджету для власного піару

УКРАЇНА
02.06.2018, 07:17

За вказівкою Кабміну у найбільших містах України встановлять майже 2 тисячі білбордів із рекламою Уряду. Вартість чергового урядового піару - 10 мільйонів гривень.

Нещодавно Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України уклав три угоди щодо рекламних послуг на загальну суму 3 мільйони гривень, пише Експрес-онлайн. Проте цього Володимиру Гройсману виявилося замало. Днями підлеглі глави Уряду оголосили у системі ProZorro ще один тендер на рекламні та маркетингові послуги. Цього разу вартість реклами оцінили аж у 10 мільйонів гривень. Самі посадовці називають цей "проект" дуже важливим. "Реклама спрямована на донесення інформації до населення про хід реформ Уряду та здобутки у цій сфері", - йдеться у тендерній документації.

То на що ж саме витратять 10 мільйонів гривень? Як йдеться у технічних вимогах до конкурсу, виконавець має забезпечити розміщення зовнішньої реклами на 200 площинах впродовж 1 місяця (1 серпня – 31 серпня 2018) та на 410 площинах впродовж 4 місяців (1 вересня – 31 грудня 2018). Реклама на цих 410 білбордах має змінюватися щомісяця. Тож загалом українцям покажуть 1840 білбордів. Побачити рекламу Уряду, оплачену коштом платників податків, зможуть мешканці 22-х міст України. У тендерній документації вказані локації у таких містах: Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. Не менше ніж 50% площин мають бути розташовані на вулицях у кожному місті, які вказані в технічних вимогах до надання послуг, решта - з прив’язкою до супермаркетів та центральних вулиць міста. Виконавець також зобов'язаний передати замовнику фотозвіти про встановлену рекламу. Крім того, виконавець зобов'язаний увесь час стежити, щоб рекламу про "здобутки Уряду" на пошкодили. "При виявленні ушкоджень інформаційної продукції виконавець зобов'язується: а) замінити пошкоджену продукцію в продовж 3 (трьох) робочих днів по м. Києву та 5 (п’яти) робочих днів по регіонах; б) протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту заміни надати Замовнику відповідний фотозвіт", - йдеться у тендерній документації.

Хто освоїть 10 мільйонів гривень, стане відомо 16 липня. Саме на цей день заплановано аукціон.