Громадські активісти висловили невдоволення екологією Полтавщини

ПОЛТАВА
17.11.2016, 07:22

У ході зустрічі заступника голови обласної ради Євгенія Холода та представників громадськості, останні наголосили на актуальності проблем навколишнього природного середовища в області.

Активісти висловили стурбованість щодо стану довкілля у с. Сенча, Біликах, Макухівці, у Кременчуцькому районі та масовій вирубці лісів на Полтавщині.

– Ми не вважаємо, що обласна рада і облдержадміністрація приділяють достатньо уваги проблемам екології. Недостатньо того, що ви заборонили вирубку лісів у заповідних зонах, це ж не одна проблема в області. Маємо ще купу болючих питань по довкіллю на Полтавщині – наголосив один з громадських активістів.

Натомість, можновладці зазначили, що екологічні питання постійно перебувають у полі зору депутатів облради, і вони активно працюють над цими проблемами. Втім, як заявив Євгеній Холод, не завжди вдається досягти бажаного результату.

Учасники домовилися провести з цієї теми розширену нараду. Але про строки зібрання громади та влади невідомо, і до того часу, поки обидві сторони вдарять по руках, екологія на Полтавщині продовжить погіршуватися.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» змусив «Укргазвидобування» пробурити артезіанську свердловину на питну воду в с. Сенча, де внаслідок діяльності газовиків вода в колодязях і на нижніх горизонтах стала непридатною для вживання. Однак, видобувна компанія порушила умови й не дісталася потрібної глибини, через що люди змушені й далі використовувати воду поганої якості.

Більше в сюжеті.


Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56