Громадський активіст звинувачує Авакова у змові з Медведчуком

УКРАЇНА
21.09.2019, 04:43
Громадський активіст звинувачує Авакова у змові з Медведчуком

Громадський активіст Сергій Стерненко звинувачує міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у скоординованих діях із Віктором Медведчуком.

Йдеться про злагоджені дії Нацполіції та інформаційних рупорів Медведчука стосовно порушеної проти Стерненка кримінальної справи.

«Ряд медіа Медведчука пішли різко в атаку проти мене. Ньюзван, страна, 112, Zik. Одночасно. Розганяють один текст. Пишуть що Нацполіція мені якусь підозру дати хоче. За самооборону. По третьому нападу, який поліція ж організовувала. І що при цьому ГПУ проти підозри. Бо нема складу злочину. А у поліції істерика. Ну як у поліції. У Авакова», – пояснив Стерненко у себе на сторінці.

Нагадаємо, на громадського активіста з Одеси Сергія Стерненка було вчинено кілька замахів. Останній із них був здійснений у травні минулого року. В процесі самозахисту Стерненко убив нападника. Нещодавно 19 представників фракції «Опозиційної платформи» на чолі з Іллею Кивою подали депутатський запит щодо пришвидшення досудового розслідування стосовно Стерненка.

Замахи на Стерненка здійснювалися через те, що активіст протистояв у Одесі проросійським силам. За нинішніх умов покарання активіста за самозахист може стати для цих сил одним із етапів реваншу.