Громадяни Фінляндії, як і британці, не поспішають допомагати фермерам-співвітчизникам

СВІТ
21 квітня, 11:15
Громадяни Фінляндії, як і британці, не поспішають допомагати фермерам-співвітчизникам
Фото: YLE

Фінляндське сільське господарство, основа якого ягідні та овочеві ферми, потребує 20 тисяч сезонних працівників.

Місцеві ж мешканці не мають бажання збирати врожай на тлі економічної кризи, зростання рівня безробіття та пандемії коронавірусу, інформує видання "Yle".

Фінляндські фермери вже б'ють на сполох: якщо не залучити іноземних працівників, під загрозою гниття на полях опиниться майже 50 тисяч кілограмів ягід і овочів.

Раніше у багатьох сільгоспгосподарств країни працювали українці, які приїжджали з року в рік, але через жорсткі карантинні заходи знайти їм заміну тепер не легко.

У Фінляндії, своєю чергою, гострий дефіцит людей, готових виконувати важку роботу у полях, адже ферми розташовані у віддалених місцях, де немає зупинок громадського транспорту і гідних умов для сезонного проживання.

Відтак представники агробізнесу закликають уряд Фінляндської Республіки вплинути на ситуацію й не допустити втрати врожаю.

Читайте також:
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01
Вперше після торішньої перемоги на парламентських виборах Соціал-демократична партія Фінляндії на вершині своєї популярності.
04 травня, 11:30