Громадянська війна в Ємені: мільйон дітей може померти упродовж року від голоду

СВІТ
26 червня, 11:37
Громадянська війна в Ємені: мільйон дітей може померти упродовж року від голоду

Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.

Відповідний прогноз цього тижня на своєму офіційному сайті оприлюднили фахівці спеціалізованої структури Організації Об'єднаних Націй — ЮНІСЕФ (англ. United Nations Children's Fund).

Зазначається, що кількість дітей віком до 10 років, виснажених тривалою нестачею їжі та води, до початку 2021 року сягне 2,4 мільйона осіб, половині з яких загрожує смерть від голоду.

Погіршує ситуацію відсутність системи охорони здоров'я і зруйнована війною транспоротна інфраструктура.

«Окрім бойових дій, що точаться в Ємені, діти опинилися під загрозою масового зараження коронавірусом. Між тим країни-донори почали скорочувати гуманітарну допомогу, від якої залежать більшість громадян країни, де щодня від хвороб і нестачі якісних продуктів, недоїдання вмирає до 1000 громадян, з яких чверть — це дитячі смерті», — йдеться у прогнозі фахівців ЮНІСЕФ.

За словами представників ООН у цій близькосхідній країні, станом на тепер для міжнародної спільноти та низки зацікавлених громадських організацій, що раніше опікувалися потребами цивільного єменського населення, життя дітей не мають значення, на відміну від сирійських мігрантів.

Читайте також:
Представники єменського уряду і повстанці-хусити домовилися здійснити обмін заручниками та припинити на деякий час бойові дії.
18 вересня, 10:38
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42