Громадянська війна в Ємені: мільйон дітей може померти упродовж року від голоду

СВІТ
26.06.2020, 11:37
Громадянська війна в Ємені: мільйон дітей може померти упродовж року від голоду

Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.

Відповідний прогноз цього тижня на своєму офіційному сайті оприлюднили фахівці спеціалізованої структури Організації Об'єднаних Націй — ЮНІСЕФ (англ. United Nations Children's Fund).

Зазначається, що кількість дітей віком до 10 років, виснажених тривалою нестачею їжі та води, до початку 2021 року сягне 2,4 мільйона осіб, половині з яких загрожує смерть від голоду.

Погіршує ситуацію відсутність системи охорони здоров'я і зруйнована війною транспоротна інфраструктура.

«Окрім бойових дій, що точаться в Ємені, діти опинилися під загрозою масового зараження коронавірусом. Між тим країни-донори почали скорочувати гуманітарну допомогу, від якої залежать більшість громадян країни, де щодня від хвороб і нестачі якісних продуктів, недоїдання вмирає до 1000 громадян, з яких чверть — це дитячі смерті», — йдеться у прогнозі фахівців ЮНІСЕФ.

За словами представників ООН у цій близькосхідній країні, станом на тепер для міжнародної спільноти та низки зацікавлених громадських організацій, що раніше опікувалися потребами цивільного єменського населення, життя дітей не мають значення, на відміну від сирійських мігрантів.

Читайте також:
Наслідний саудівський принц Мугаммад ібн Салман розраховує на підтримку Джозефа Байдена у питанні відновлення відносин з Іраном.
29 квітня, 12:15
Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.
27 квітня, 10:27
Розрекламована ізраїльська протиповітряна оборона "Залізний купол" не змогла перехопити ракету, випущену з території сусідньої Сирії.
22 квітня, 12:56
Для досягнення мети політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються.
11 квітня, 20:23
Єрусалимський окружний суд почав розгляд справи, порушеної прокуратурою Держави Ізраїль проти чинного прем'єр-міністра.
06 квітня, 10:23
Від початку пандемії COVID-19 не менш як 1,2 мільйона ліванських дітей позбавлені можливості здобувати освіту у навчальних закладах країни.
01 квітня, 10:37