Грузія і НАТО провели морські маневри неподалік окупованої росіянами Абхазії

СВІТ
19 березня, 12:46
Грузія і НАТО провели морські маневри неподалік окупованої росіянами Абхазії
Фото: Netgazeti

У східній частині Чорного моря відбулися спільні навчання кораблів постійного підрозділу НАТО (SNMG2) і берегової охорони Грузії.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили на офіційному сайті міністерства внутрішніх справ кавказької республіки.

До маневрів залучено 2 катери берегової охорони прикордонної грузинської поліції "Diosqursia" та "Ochamchire", а також 3 бойові судна НАТО: "Regina Maria" (Румунія), "Kemalreis" (Туреччина) і "Smeli" (Болгарія).

«Метою наших навчань є підвищення рівня оперативної сумісності військово-морських підрозділів Грузії та членів Північноатлантичного альянсу у Чорноморському регіоні. На тлі пандемії коронавірусу регулярні портові візити кораблів НАТО до Грузії говорять про рішучу підтримку нашої країни з боку Альянсу», — прокоментували у пресслужбі грузинського МВС.

У відомстві також додали, що подібними заходами зміцнюється загальна безпека в акваторії всього Чорного моря, попри намагання РФ зробити його "своєю внутрішньою водоймою".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уперше в історії вітчизняних Сил спеціальних операцій у Карпатах відбулися спільні з литовськими колегами навчання з гірської підготовки.

Грузія і НАТО провели морські маневри неподалік окупованої росіянами Абхазії_1
Грузія і НАТО провели морські маневри неподалік окупованої росіянами Абхазії_2
Грузія і НАТО провели морські маневри неподалік окупованої росіянами Абхазії_3
Читайте також:
В Європі розпочинаються масштабні навчання Defender Europe-21
05 травня, 13:37
Вперше в історії вітчизняних Сил спеціальних операцій у Карпатах відбулися спільні з литовськими колегами навчання з гірської підготовки.
18 березня, 11:27
Починаються найбільші військові маневри
16 березня, 16:05
Пуски провели з установок, які можуть дістати до окупованого Криму
27.11.2020, 16:10
У Литві розпочалися масштабні військові навчання Сил швидкого реагування Північноатлантичного альянсу "Brilliant Jump 2020".
04.11.2020, 09:42
Бійці Сил спеціальних операцій разом з американськими колегами відпрацювали десантування на окупованій території.
02.10.2020, 11:49