Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ

СВІТ
21 листопада, 15:45
Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ
Фото: Facebook

Гібридна російська агресія спонукає Збройні Сили Фінляндії до постійних військових навчань із метою відбиття ймовірного наступу зі Сходу.

Цього тижня підрозділи Карельської бригади, що дислокується у прикордонному місті Коувола, продемонстрували навички бойового злагодження в складних природно-ландшафтних умовах.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на сторінці вказаного формування фінляндської армії у Facebook.

Під час навчань, на яких був присутній представник профільного міністерства, досвідчені бійці провели планові стрільби з танків і переносних ракетних комплексів типу "Javelin".

Між тим, силами новобранців здійснено спорудження вогневих позицій у лісовій місцевості для відбиття наступу умовного ворога.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цьогоріч у вересні міністри оборони Фінляндії, Швеції та Норвегії підписали тристоронню угоду з метою посилення військової співпраці.

Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ_1
Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ_2
Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ_3
Армія Фінляндії проводить навчання на кордоні з РФ_4
Читайте також:
Президент Азербайджану разом із дружиною завітали до міст Фюзулі та Джебраїл, нещодавно звільнених від вірменської окупації.
17 листопада, 12:56
Немає такої людини, котра хоча б раз у житті не куштувала шоколадні ласощі.
17 листопада, 08:51
Розгортання військового конфлікту на півночі Ефіопії в області Тиґрай змушує багатьох громадян мігрувати до сусіднього Судану.
16 листопада, 10:42
Десятки людей середнього і літнього вийшли у центр Мінська, щоби покласти квіти до пам'ятника Владіміру Лєніну.
07 листопада, 15:15
За категоричну відмову вступу Грузії до російськоцентричного блоку СНД Москва помстилася її президенту Звіаду Гамсахурдіа.
07 листопада, 09:48
Військовий журналіст і учасник бойових дій на Сході України Михайло Ухман презентував книгу "Люди волі: шляхи на війну".
31 жовтня, 13:26